Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni?...

Miért ilyen nehéz ismerkedni? És az emberek tényleg ilyenek vagy csak én fogok ki rosszakat?

Figyelt kérdés

Írtam pár embernek az egyik meleg társkereső oldalon (de a kérdés heteró esetekre is vonatkozik), 10-ből 8 nem is válaszol, a maradék 2 is lelép 1 levél után, főleg ha nem kap mindjárt képet. Én romantikus kapcsolatot keresnék, de ma már nagyon sokan csak a szexte hajtanak.


A minap is írtam egy idősebb férfinak, mondom, talán ő normálisabb lesz, de az eredmény ugyanez: az első kölcsönös levél után már nem válaszolt, szó nélkül lelépett.


És ami dühítőbb, hogy sosem én hagyom abba, mindig válaszolok, hanem mindig a másik lép le, hagy ott engem. Ennyire nem értékelik az emberek egymást?



2015. márc. 13. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak te nem érdekled őket :/
2015. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jártas melegeknél hogymegy ez, de ezek szerint ottis valszeg vannak a "lányosak" mega fiusak tehát kb olyan a szitu mintha egy fiu keresne csajt, mindenkinek nehéz a dolga párkeresésnél, lehet, hogy valami befolyásolás megy hogy ne szaporodjunk csak pont a legszegényebbekre nem hat.
2015. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

figyelj. unom ezt a jajj majd küldök képet, ha jobban megismerlek. dolgot. Nem.! Ha pl buliban odamséz valakihez: akkor is először a kisugárzása, a külseje ichlet meg. A külső az első ami alapján ítél az emberek 100%-a élőben, hiszen a külsőt látod először és még akkor is ítélsz valamit, ha azt hiszed magadról, hogy nem. Aztán jöhet az, hgy a belső a legfontosabb bla bla .ez így van. a belső a legfontosabb. de a külső az első. ja és szerintem mind a kettő elfogadása nélkülözhetetlen. csak a külsőt egyből meg tudod ítélni, a belsőhöz meg sok idő és levelezés kell.


Ezért segíti a külső a belső megismerését: a külső láttán a másik vagy lelkels lesz vagy nem. az esetek 99%-ára elmondható, ha először megismeri a belsődet. az bejön neki. aztán látja csak a külsőd az meg nagyon nem, akkor nem lesz az egészből semmi, max barátság.

ilyen az élet.

2015. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból ritka a normális rendes kapcsolatot keresők szeme a társkereső oldalakon, a melegen még ritkább.

Amúgy belegondolva, majdnem minden ember a szexet akarja, csak valaki rögtön arra tereli a szót, a többiek pedig majd a kapcsolat mélységét illetően úgy döntenek, lefekszenek egymással.

Ezzel nincs is baj, bárcsak ebből lenne több. Én például nem tudnék egy full idegennel lefeküdni és ez így van jól.

Ja és alapból ne remélj tartalmas beszélgetéseket az ilyen oldalakon, egyrészt vannak kamusok is, másrészt azért amit te is írtál, hogy sokan csak a szexre mennek.

2015. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
44%

Nem csak te vagy így vele, én is így jártam nem 1x. Sajnos ez ilyen, sokan csak a sexre mennek, és ott van a kisebb romantikusabb réteg.

Az előttem szólónak igaza van, hogy a külső is fontos, mert ha beszélgettek csomót, és találkoztok kép nélkül, és nem jön be neked, akkor szivacs. :C

2015. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is ettől tartottam, akkor több, mint nehéz lesz "normális" férfit találnom. Azért nem adom fel.
2015. márc. 15. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!