Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy pékségben dolgozok eladóké...

Egy pékségben dolgozok eladóként, és van egy pasi aki néha betéved, és én mindig olyan zavarba jövök és lámpalázas leszek, hogy rá sem tudok nézni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik a pasi, de sosem merek ránézné sokáig csak néha néha 1-1 pillantás, ő meg mindig mosolyog, és figyel, de így ha nem tudok lazább lenni és mosolyogni rá és a szemébe nézni, így lehet h nem lesz akkor semmi?

ő olyan 30 hoz közeli lehet

én 23/N


2015. márc. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
miért hogy néz ki a pasi?
2015. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit szokott venni a pékségben?
2015. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pékségbe járók rohama 3.... 2.... 1....


Bakker, mostanában többször voltam pékségben... :D

2015. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így tuti nem lesz semmi.

Próbáld rá venni magad arra, hogy többször pillants rá, számolj el kettőig, utána nézz oda ahova kéne. Miután fizetett pedig vedd rá magad egy frappáns elköszönésre. Köszönd meg hogy nálad vásárolt, hogy oda tért be, kívánj neki további szép napot. Ha valami kedveset mondasz akkor alapjáraton mosolyra fog állni a szád, így nem kell erőltetni.

2015. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!