Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hajdú Bihari megyei komoly...

Hajdú Bihari megyei komoly csajok hozzátok szól a kérdésem. Miért ilyen nehéz az ismerkedés? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Szóval kezdem az elején, bemutatkozom: 27 éves fiatalember vagyok egy Debrecen melletti városban dolgozom mint logisztikus. Szóval egy komoly párkapcsolat ért véget az életemben, 6 évet voltam egy lánnyal akit nagyon szerettem, majd elhagyott egy másik férfiért, szóval össze törte a szívemet, (ez egy éve történt. Szóval azóta keresem a páromat, sajnos néha kicsit görcsösen. Próbáltam az online tarskeresőt de sajnos nem jött be a dolog. A tapasztalat az hogy túl nagy az elvárás a nők illetve a férfiak részéről így szerintem nem sok sikertörténet születik. A szórakozóhelyeken szerintem elég sok a konnyuverű lány, azok pedig nem nagyon érdekelnek engem. Szóval igazából nincs nagy elvárásom, egy normális lányt szeretnék magamnak akiknek egy idő után én lennék az egyik legfontosabb az életében. Aki tényleg szeretni tudna, akihez hozzá tudnék bújni egy hosszú nap után, akivel meg tudom osztani az én kis problémáimat. Szóval aki a társam tud lenni a mindennapokban.

Sajnos nem megy jól a szórakozó helyekren az ismerkedés számomra, úgy vélem akik ott megfordulnak a nagy része komolytalan.

Szóval úgy érzem számomra nehéz az ismerkedés, mivel nem vagyok az a partiarc, bár sűrűn el járok szórakozni. Ennek csak az az oka hogy hétvégén nem akarok itthon lenni egyedül.

Egy kicsit magamról is:


Szóval én egy magas fiatalember vagyok konkrétan 194 cm, vékony testalkattal. Nem tartom magam csúnyának, hanem azt mondanám magamra hogy átlagos. Bár az biztos hogy én egy egyedi személyiség vagyok. Aki megismer igazán az tud szeretni :) szóval kérése, a társamat akivel boldog lehetek, tehát a szerelmet újra az életemben.


Az a baj hogy mint írtam, neten szinte lehetetlen ismerkedni, a szórakozó helyeken pedig nagyrészt nem komoly lányok vannak. Sajnos a munkahelyen illetve a szokásos helyeken ahova egy ember eljár kívül máshova nem járok. Akkor hol tudnék meg ismerkedni egy komoly lánnyal? Mit tudnátok ajánlani?


Egyúttal ez egy felhívás lenne a csajok felé, szóval ha van itt olyan Hajdú Bihar megyei komoly lány aki szívesen megismerkedne egy komoly szándékkal rendelkező sráccal, az nyugodtan írjon privát üzenetet . Nincs nagy elvárásom csak normális lányt szeretnék, egyedül a túlsúlyos lányok nem jönnek be.


Szóval az a legjobb hogy ha kûldesz egy üzit, sőt ha tudsz küldj képet.

Nem szeretném közszemlére tenni a képeket a rosszindulatú emberek miatt, viszont szívesen küldök neked képet magamról üzenetben.


Szóval ha szeretnél megismerkedni egy komoly szándékú rendes sráccal akkor írj uzit :)


Köszönöm hogy elolvastad. Puszi.



2015. márc. 14. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel eddig egy csaj sem válaszolt a kérdésedre, tudhatod, hogy Hajdú-Bihar megyében nem élnek komoly csajok!
2015. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, biztos vagyok benne hogy vannak itt értelmes és komoly csajok :) Gyerünk, gyerünk nem kell szégyenlősködni :)
2015. márc. 14. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem akkor fog megtalálni az nagy Ő amikor épp nem számítasz rád. Ez is ha azt nézed egy erőltetett dolog ha már kétségbe esésedben itt keresel párt? Hidd el nem olyan rossz dolog kicsit egyedül lenni és fellélegezni és azért hogy csak ne unatkozz hétvégén otthon egyedül csak amiatt ne akarj egy erőltetett kapcsolatot. Hagyj magadnak egy kis időt, lélegezz fel a 6 éves kapcsolatod után és ha már úgy érzed készen vagy ténylegesen akkor csak várj türelemmel és légy nyitott.

Én egyáltalán nem vagyok híve a netes ismerkedésnek és szórakozni sem járok sehova soha!! De még sem érzem azt hogy itt a világ vége amiért egyedül álló vagyok 26 évesen.

2015. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennyire nem vagyok elkeseredve, csak kifejtettem hogy mi a véleményem a mostani párkeresésről. Szerintem problémák vannak, és igen nem nagy tragédia ha egyedül van az ember, az a tragédia hogy ha nem szeretne egyedül lenni akkor nehéz dolga van.


Azokból a tanácsokból hogy ne keressem, mert majd jön magátol a nagy szerelem kicsit elegem van. Ez csak arról szól hogy nyugtassák az embert. Igenis ha egy férfi nem tesz érte akkor szinte biztos hogy nem lesz barátnője. Sőt ahogy kifejtettem fentebb ha tenne ellene még akkor is nagyon nehéz dolga van.


Teljesen igazad van abban hogy kell egy kis szünet, míg az ember magára talál. De ez nálam mar megtörtént elég volt a szünetboől és az egyedül létből.


Egyébként hozza fűzném, hogy szerintem csúnya se vagyok mint inkább érdekes :)

2015. márc. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!