Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális vagyok?...

Szerintetek normális vagyok? Soha nem voltam nagy nőzabáló

Figyelt kérdés

fiatalabb koromban sosem voltak nőkkel kiplakàtolva a szobám. Sosem akartam egyéjszakás dolgokat. Ha vártam valakire, sosem akartam mást.

Most 30 vagyok, idáig volt 3 igaz szerelmem. Persze voltak próbálkozások is. Talán nagyon picit aszexuális lennék? A lényeg, hogyha meglátok egy jó nőt, nem érzem azt, hogy mindenáron "húúúúúúzzuk meg "


2015. márc. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lennél aszexuális? :O
2015. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy normális, de én mindig ilyen gondolkodású férfira vágytam mert én is ilyen vagyok. Ha te így szeretsz élni, akkor ne zavarjon mások véleménye, és ha nem zavar, teljesen lényegtelen ki tart normálisnak és ki nem.
2015. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmi baj nincs veled. Gondolom inkább család centrikus vagy és nem "nőzabáló" . Ezzel nincs semmi baj. :)
2015. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális vagy, de a nők szerint tuti nem... A nők az ösztönlényekre hajtanak, nem a normális pasikra.
2015. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!