Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor értik meg végre, hogy...

Mikor értik meg végre, hogy számít a külső?

Figyelt kérdés

Rengeteg srác nem tudja elfogadni, hogy nem tetszik nekem. Természetesen inkább abból a kategóriából, akiknek mindegy, ki az, csak jussanak már nőhöz. Ilyenkor mindig jön a szöveg, hogy nem vagyok bombanő, akkor mit válogatok. Amikor meg meglátják, ki tetszik épp, vagy ki a barátom, akkor jön a rinya, hogy "De ronda, ennél még én is jobban nézek ki"

Miért nem képesek felfogni, hogy attól, hogy a többségnek átlagos az illető, attól nekem még tetszhet, illetve attól, hogy ők rám vannak kattanva, nem tudok járni velük.

Miért olyan nehéz elhinni, hogy muszáj, hogy megfogjon az illetőben valami?


2015. márc. 14. 19:20
 1/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
És ezen te miért vergődsz? Nem qrva mindegy, hogy mások mit gondolnak, az ő nyomoruk?!?
2015. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert engem zaklatnak a hülyeségeikkel.
2015. márc. 14. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszik el, mert a csapból is az folyik, hogy nem a külső számít hanem a belső...

Pedig nem...

2015. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem a külső számít, úgy. Inkább az ízlés.

talán a "Nem tetszel nekem." helyett mondhatnád úgy is, hogy "Nem vagy az esetem."

Úgy talán érthetőbb, miért olyan a pasid, amilyen.

2015. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valójában azt nem tudják elfogadni,hogy nem helyesnek születtek,és ezért életükben soha nem lehet barátnőjük...Amiről ugye nem is tehetnek... Jómagamnak is sok évbe tellett mire ezt elfogadtam,így kevésbé sérülök,és megkímélem magam még több megalázástól,kinevetéstől,mert csak azt kaptam idáig az évek során nőktől... :/

23/F

2015. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!