Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szakítás utáni ismerkedés?

Szakítás utáni ismerkedés?

Figyelt kérdés
Mi a jobb, ha valaki gyáva szakítás után és mérhetetlenül sajnálja magát és kiheveri úgy, hogy telesírja a párnáját otthon egyedül és fél megismerni mást, vagy ha hamar túlteszi magát mással és mindenki r*bancnak hívja, mondván, hogy az új pasi már meg volt a kapcsolat alatt? Idióták kíméljetek, kösz! L18

2015. márc. 14. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ha, valamennyire is szeretted..és tisztelted őt, és a kapcsolatodat...akkor hagyj egy kis "gyászt" 1 hónap mondjuk...utána ha össze szedted magad...belevághatsz
2015. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Idióta kérdések kíméljenek, köszi. A saját személyiségeden nem tudsz változtatni, legalábbis nem könnyen. Hogy kinek mi a jobb, mi használ, az a magánügye. Amúgy nem csak ez a két csoport van.


23/F

2015. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem, meg kell találni az aranyközéputat :)
2015. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A 2 közti. Ne sajnáltassa magát ès ne legyen r*banc hogy egyböl megy máshoz..Persze meg vìgasztallak ha ki vagy ;)
2015. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az arany középút semmire nem jó, ahogyan a langyos víz sem.
2015. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 egyetértek. Próbáltam h "majd most de jó, hogy független szingli lehetek ennyi idő után" mindenki tudja h szar érzés egyedül lenni. És az ember vagy sajnálja magát, vagy megoldja máshogy. Barátokkal, akik átb*szták, elég nehéz:) főleg, hogy egy szakítás után ugye kialakul, hogy melyik barát ki felé húz...
2015. márc. 14. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Eleve úgy teszed fel a kérdést, hogy befolyásold a válaszunkat.


Szünet tartás = gyáva / önsajnáltató / párnát telesíró / félő

Hamar váltás = mások leribizik és megcsalással vádolják


Ha már a kérdés is idióta, akkor minden olyan választ is annak látsz majd, ami nem a kedved szerint bólogat és ami nem megerősítés.

2015. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elítélem azt amit eddig csináltam, hogy sajnáltattam magam. De nem értek egyet azzal, amit mások csinálnak, hogy hamar keresnek mást. Alternatívát vártam tőletek, de jogos a válasz, köszönöm.
2015. márc. 14. 23:09
 9/9 Bekken'Bauer ***** válasza:
én is ilyen cipőben járok, persze próbálok beletörődni a sorsomba, aztán ismerkedek a szingliséggel, azzal hogy most van csomó időm, meg pénz mire forditani, de azért hiányzik valaki az életemből.. Én hagyom picit a kapcsolat sebeit beszáradni aztán lépni tovább :) Ha gondolod írj, és beszélhetünk erről bővebben. 23/F
2015. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!