Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus/biszexuális lányok!...

Leszbikus/biszexuális lányok! Tudnánk ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a legtöbb leszbikus és biszexuális lány jelentkezne,hogy azért lehessen tudni,hogy hány lány van aki ismerkedni akar ilyen téren,és jó lenne ha ezt a kérdést nem csak Én,hanem más személy is jól hasznosítaná! Így azt kérem,hogy korral együtt minden lány jelentkezzen és max írjon magáról pár sort,aki a másiknak szimpi,az ír privátot neki! Hajrá lányok!!!

2015. márc. 15. 15:13
 1/9 anonim válasza:
Én 15 éves lány vagyok , biszex.. Bács-Kiskun megyei , szívesen beszélgetnék , de csak lányokkal fiúk ne írjanak
2015. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Oh, ez jó ötlet! :)


Hm 15 éves vagyok, pesti, inkább művész lélek, de realista is kicsit. Szerintem nyitott és széles látókörű vagyok, nagyon sok minden érdekel, szeretek tanulni. Bár kicsit sok lenne, ha mindent leírnék, ami eszembe jut hirtelen.

2015. márc. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De butus vagyok...én meg nem írtam magamról! Nos,imádom a művészeteket,verset,könyvet írok és rajzolok. Szeretem az animéket! 15 vagyok,leszbikus. Barna a hajam és a szemem. 162 cm vagyok és 53 kg. :D És Tolna megyében élek,azaz a határán! Asszem úgy 20 km-re van Dunaújváros. :D
2015. márc. 15. 16:17
 4/9 anonim válasza:

17 éves budapesti biszex lány vagyok. Művészléleknek vallom magam, szeretek rajzolni, illetve írni, bár ezzel komolyabban is szeretnék foglalkozni. Szabadidőmben ezen kívűl szeretek olvasni, és mikor jut rá időm, animét nézni.

Akik ismernek kedvesnek, segítőkésznek, naivnak, őszintének, valamint furcsának írnak le. :D

2015. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Jó az ötlet! :D

15 vagyok, 175 centi, szeretem normál alkatnak mondani magam, zöldes-kékes szemek, mellig érő középbarna haj, kicsit elvont vagyok, de mégis realista (van ilyen? van ilyen :D), Sopronban élek. :)

2015. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ez de jó :D

15 éves budapesti Leszbikus lány vagyok :) én is szintúgy művészlélek vagyok, szeretek rajzolni, festeni :D de ezen kívül írni, olvasni is szoktam, na meg sorozatot nézni :DD Nem vagyok túl magas 157 cm vagyok barna göndör hajjal és szemüveggel :D és is szívesen ismerkedek, bárki írhat! ^^

2015. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mydelirious válasza:

Ez szép. :) Akkor én is becsatlakozom:

23 éves veszprémi nőies leszbikus nő vagyok. Szabadidőmben falat mászok és capoeirázok, és most készülök a motorjogsit elkezdeni. :) Szeretek mindenféle kikapcsolódást - nekimenni egy hegynek, bulizni, vagy csak henyélni egész nap - csak legyen relax... Szeretek olvasni, jó filmeket nézni, már nem rajzolok és nem írok, fiatalabbak, tiétek a babér. :) Ha megismernétek írjatok nyugodtan. :) Kézcsók

2015. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nagyon jó ötletnek tartam,és hasznos is!:)

18 éves leszbi/bi vagyok,Pest megyében élek,közel Pesthez. Szeretem,ha boldogak az emberek:) S hiszek még a mesékben habàr már nem olvasom őket:D Egy nagy mosolyt mindenkinek:!))

2015. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugy látom sok itt a művész :D ^^ én is az volnék , vagyis próbálkozom rajzolok festek szobrászkodom , imádok zenét hallgatni főleg a rockot . Sokat jelent nekekem a családom és a barátaim , szeretek eljárni itthonról minél többet és hát egyenlőre ennyit tudok mondani 15/l
2015. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!