Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mit jelent?

Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Hello. Van egy barátom aki iránt nem is tudom mit érzek. De ő szerintem (nem bztos) közeledni szeretne hozzám. De nemtudom biztosra. A héten bekerült a korházba és gondoltam meglátogatom, de amikor ott voltam nála kerültem a tekintetét. De viszont egyértelmű volt hogy ő is mondott olyat ami nem igaz mint pl: hogy volt mikor kitörte a nyakát... mostanság sokat beszélgetünk facebookon de az utobbi két napban nem ír vissza nagyon. Ez mit jelent? már nem is érdeklem?

2015. márc. 15. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
JA. Vagy lefoglalja, hogy kórházban van... talán... esetleg.
2015. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kitalálom...13 vagy... You are fu**ed buddy... :D
2015. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1: Talán, esetleg, de nem biztos. :D
2015. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegény srác kitörte q nyakát te meg azon nyavajogsz hogy nem ír vissza? Fuck logic
2015. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem most törte ki csak mandula gyulladása van. és nem én nem vagyok olyan mint kortársaim nem sminkelem magam nem rakom ki a mellem és pucsitok a tükörbe...
2015. márc. 15. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

el van foglalva.

Nem jelent semmit se, várd meg míg vissza ír.

2015. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!