Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Domináns, fiatal hölgyek! Mit...

Domináns, fiatal hölgyek! Mit szólnátok egy 'alárendelthez' 'csicskához'?

Figyelt kérdés
fiatal srác. Csak hölgyek válaszai érdekelnek!

2015. márc. 15. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért jó papucsnak lenni még házasságon kívül is? Mit élveztek ebben ennyire? Nem jobb érzés egy alfa hímnek lenni, akinek a gondolatától is benedvesedhet egy nő?

Egy férfias, tökös pasi sokkal szexibb, mint egy lábaim előtt heverő cseléd. Szerintem.

2015. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es, hiába mondod a kutyának, hogy legyen macska, nem lesz az. Aki ettől indul be, az ettől indul be, kész.
2015. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező itt nem fogsz találni ilyet. Tudom hogy nagyon kínzó és frusztráló hogy alig van ilyen lány, de nem itt fogod megtalálni. Nagy valószínűséggel azok 90%-a, akinek ez bejönne, az se tud róla, és ki kell belőle hozni, de ahhoz előbb normális kapcsolatot kell vele kialakítani. Vagy marad a bdsm társkereső, a maga 10:1 férfi-nő arányával.
2015. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az én világom. Nem szeretek senkit sem megalázni, "csicskáztatni"...
2015. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért jó papucsnak lenni még házasságon kívül is? Mit élveztek ebben ennyire? Nem jobb érzés egy alfa hímnek lenni, akinek a gondolatától is benedvesedhet egy nő?

Egy férfias, tökös pasi sokkal szexibb, mint egy lábaim előtt heverő cseléd. Szerintem."


1. Logikai alapon megmagyarázni egy érzést lehetetlen. Ebből kifolyólag a kérdésed ostobaság....


2. Szerinted. Más szerint meg nem.

2015. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!