Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az ember...

Gaiety kérdése:

Miért van az, hogy az ember melegként hisz-remél-bízik, hogy valahol ott van az-az 1, aki mellett teljes életet élhet egy őszinte kapcsoltban, de minden fórumon csak az egoista- önimádó-sznob emberekkel találkozik?

Figyelt kérdés
Hozzátenném aberráltakból sincs hiány. Valaki tud olyan fórumot- helyet, ahol értelmes egyénekkel is össze lehet futni? Internetes társkeresők, chatek, videóchatek: kilőve, mivel mind egy kaptafára valók. Kamus-kamus hátán. A való életben kellene próbálkozni? Na, de ott hogyan? A szőke herceg jön a fehér lovon a belváros közepén?....
2015. márc. 15. 22:45
 1/8 Jázi :) ***** válasza:

Igen az életben!

Lehet nem a belváros közepén és nem fehér lovon, hanem a Tescoban, bevásárlókocsival.

2015. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) Igen, lehet, hogy a Tesco jobb hely, mint a koszos belváros...
2015. márc. 15. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy meleg ismerősöm, ő egy melegek által látogatott kávéházban nézett ki magának egy srácot, akit aztán meg is szólított. Évek óta együtt élnek és szerintem nagyon jól megvannak együtt, legalábbis az alapján, amennyit én látok a kapcsolatukból.
2015. márc. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Ne add fel a reményt. :) A barátommal mi is társkeresőn ismerkedtünk meg 3 évvel ezelőtt és mégis az általad leírt teljes életet élünk egymás mellett monogám őszinte párkapcsolatban. Szerintem nem feltétlenül az ismerkedési helytől függ az, hogy megtalálja-e az ember az igazit (ok, mondjuk egy meleg bárban, ahol mindenki a szexre hajt, nem valószínű, hogy megtalálod), neten is lehet találni, csak nagyon ritka, hogy normális emberekkel fut össze az ember. :/ Remélem sikerrel jársz majd! :)


25f m

2015. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Nem fogom feladni, az biztos:)
2015. márc. 16. 17:50
 6/8 kovpet ***** válasza:
Normális partnert sem heteróként sem melegként nem egyszerű találni. Sok idő és nagy szerencse kell hozzá. Tényleg ne add fel :)
2015. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ilyen világot élünk. A legfontosabb a pénz-karrier-sex hármasa. Az "emberi érték" szó már a süllyesztőben sincs kb...
2015. márc. 17. 23:03
 8/8 -remete- válasza:
Szerintem a média miatt vagyunk tágra nyilt szemekkel meg vakulva.
2019. jún. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!