Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi kell nektek nőknek?

Bigyótek kérdése:

Mi kell nektek nőknek?

Figyelt kérdés

Mi az ami miatt belekattantok egy pasiba, kérek szépen kor jelzést, hogy helyesen tudjuk értékelni a válaszokat

(nem mindegy hogy egy 15 éves vagy egy 20-30-40 éves nő ad választ )



#nők #pasi #igény #szükséglet #vágy #mire vágynak #milyen pasi
2015. márc. 15. 23:32
 1/5 zsici:D ***** válasza:
89%
Pacalpörkölt rántott tüdővel
2015. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

eloszor is legyen helyen az ertekrendje, legyen hatarozott es legyen celtudatos a parom nekem erre van szuksegem.

es amire meg szuksegem van,hogy a kapcsolatunkat hatalmas szerelem jellemezze :)) 17/L

2015. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy volt olyan férfival dolgom, aki megadott volna mindent, de bennem nem alakultak ki végül érzelmek, és ugye azt erőltetni nem lehet, úgy sem menne.

De volt olyan férfival is dolgom, akinek én adtam volna meg mindent, imádtam, de ő bizonytalan volt és végül elhanyagolt nem foglalkozott velem.

Ilyen szinte mindenkivel előfordul, és azt hiszem ez jó hasonlat volt arra, hogy értsd, a kérdésre válaszolni nem lehet. 21l

2015. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Intelligencia, önismeret, empátia.

Ne alkosson rólam egy képet, hogy milyennek kellene szerinte lennem, hanem arra legyen kíváncsi, hogy milyen vagyok valójában. Képes legyen értékeli azt, aki vagyok (ha nem értékeli, mit akar tőlem?), és ezt jelezze is számomra értelmezhető módon.

40N

2015. márc. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem válaszolni rá egyszerű, mindneki úgy válaszol amilyen tapasztalata van. A valóságnak csak kis szeletével

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Jöhet még hogy jobban megismerjünk titeket !

2015. máj. 8. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!