Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tinderen másoknak is ennyire...

A tinderen másoknak is ennyire nehezen megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve vagyok fent rajta.


Az eredményeim: 2 csajjal találkoztam onnan, ebből egyel lefeküdtem, de az csak egyszeri alkalom volt.


Van egy harmadik lány, akivel elég jóban vagyok onnan, csak éppen nagy a távolság.


Normálisan nézek ki, a fotóim is rendben vannak, de valamiért a beszélgetések nagy része az elején - jobb esetben valamivel később - bedöglenek.


Vannak olyanok, akiknek jobbak az eredményei ? Tudnátok tippeket adni, hogy mit csinálhatok rosszul ?


2015. márc. 16. 16:59
 1/7 anonim válasza:
Nekem még a lefekvésig se jutott el a dolog, csak egy találkozásig.
2015. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tippet kértél, adok egyet: ne a gép előtt ismerkedj, vagyis ismerkedj csak, de nehéz neten megtalálni azt akivel összhangban vagytok(szerintem) élőben azért sokkal jobb...
2015. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tökéletesen megértelek... Nekem lett hirtelen 2 match egyik nem ír vissza pedig mindig 1-2 perce volt aktív. Masiktól kérdeztem vagy 15-öt visszaírT valami rövidke választ majd megkérdezte: és te? Bakker mintha magammal beszélgetnék megválaszolom a saját kérdéseimet, önállóan egyetlen kérdést nem tett fel... Téma elfogyott. Gondoltam várok 1-2 napot hátha csak fáradt volt utána mindkettő megy a levesbe...
2015. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

bemásolom egy másik kérdésnél írt válaszomat, mert azt hiszem ide is illik egy kicsit:


"Ez a szexpartner dolog tinderen egy baromi nagy urban legend, Mo-on tuti. Nyugaton még nem voltam vele, de csak emiatt meg fogom tartni.

Közülünk férfiak közül a többség gondolom ezért tölti le, mert olvasta, hallotta...de én, ahogy látom a lányok erre nem vevők, inkább csak szórakozásból, poénból van nekik.

Nekem kb 2 hete van, ezalatt volt durván 30 matchem, és igyekeztem a többségre ráírni valami normális hangvételűt, de a nagy része válaszra se méltat, akivel meg beszélgettünk kicsit az is megmondta, hogy poénnak jó semmi több.

Persze kivétel lehet, nálam is van egy éppen, aztán meglátjuk...de állítom 90%-ban ennek semmi haszna itthon.

28/F, Budapest"


Szóval én nem hinném, hogy bennünk van a hiba kivételesen, egyszerűen túl sokat képzeltünk erről. Ez itthon nem működik.

2015. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"tippet kértél, adok egyet: ne a gép előtt ismerkedj, vagyis ismerkedj csak, de nehéz neten megtalálni azt akivel összhangban vagytok(szerintem) élőben azért sokkal jobb"


felejtsétek már el ezt az élőben ismerkedj, menj oda hozzá stb szövegeket. unalmas.

én speciel azért töltöttem le, mert nincsenek nagyon barátaim, ebből kifolyólag ismeretségi köröm sincs akikkel járkálhatnék ide-oda. ebből kifolyólag sajnos egy igen lényeges potenciális ismerkedési lehetőség kiesik az életemből. az életem többi részét illetően meg az a nagy büdös helyzet, hogy semmi olyan más helyzet nem adódik ami esélyt adna, így tetszik nem tetszik most úgy voltam vele, hogy teszek itt is egy próbát. fuck me right?

2015. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 azért ki szoktál mozdulni a szobából?

nem kell ahhoz ismeretség hogy odamenj egy lányhoz, én úgy jöttem össze egyel nem rég, hogy buszállomáson egyedül ücsörgött, és ő volt az egyetlen aki nem a kbszott telefont nyomkodta, szóval oda mentem és beszélgettem vele... ennyi az egész

-már nem tudom hanyadik válaszoló voltam,de nekem szólt a hsz-ed

2015. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6

"az életem többi részét illetően meg az a nagy büdös helyzet, hogy semmi olyan más helyzet nem adódik ami esélyt adna"

nem tudom ebben mi volt annyira érthetetlen.

ja és nem, természetesen 0-24ben a lakásban remetéskedek...tudom nehéz felfogni, de bizony vannak olyanok is akik nem olyan szerencsések, hogy lépten-nyomon fogadóképes nőkbe futnának.

2015. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!