Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt már észrevettétek, hogy...

Azt már észrevettétek, hogy azok a nők, akik szeretik a metalt, punkot, rockot, átlagban sokkal értelmesebbek?

Figyelt kérdés

Most tekintsünk el a neonáci punk Gizitől, aki tropa részegen fetreng minden hétvégén a saját hányásában egy-egy koncert után.


De azért a különbség szerintem simán észrevehető a többi nőhöz képest, akik például Ferry Corsten, Above & Beyond, David Guetta, Armin van Buuren stb. bulikon rázzák a valagukat.


2015. márc. 16. 18:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Van egy tizenéves lányismerősöm, 16-17 éves korában végigrohadta az összes létező hazai metalkoncertet, és most, hogy huszonegy-két éves lett, olyan komoly, céltudatos, erős egyéniség lett, hogy csak nézek. Aztán pár hónappal ezelőtt olvastam itt egy olyan hozzászólást, amiben a nő leírta, hogy valami vezető beosztásban dolgozik egy cégnél, és amikor beül az autójába, üvölteti a Rammsteint. Elakadt a szavam is. Az ismerősi körömben az egyik legjobb havernőm tipikus szélhámos nőszemély volt, és most, hogy már közelít a 30-hoz, szintén nagyon komoly gondolkodású, erkölcsös nő lett belőle, hogy már-már szinte rá sem ismerek. Ellenben akik technót, trance-t hallgatnak, hát ők valahogy eltűntek a süllyesztőben. Olyan semmilyenek, butácskák, komolytalanok, megbízhatatlanok, most is minden hétvégén isznak a JATE klubban. De ahová jártam főiskolára, ott is a koncertekre járó lányok sokkal komolyabb személyiségek voltak, mint azok, akik helyileg elmentek valami szir-szar modern tánczene buliba.
2015. márc. 16. 19:01
 12/32 A kérdező kommentje:
Na a legelső mondat legelejét "ügyesen" összehoztam a tizen-huszonévesekkel... :D Sorry!
2015. márc. 16. 19:02
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
Már ne is haragudj de te élből elítéled azokat akik trance vagy techno zenét hallgatnak, ezt te így látod, akik meg trance meg technot hallgatnak azok meg vannak olyan értelmesek, hogy nem zenei stílus alapján sorolják be az embereket.
2015. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Én houset, rammsteint is hallgatok, és értelmes is vagyok.
2015. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%

xDDDD ekkora hülyeséget még eletembe nem hallottam.. igy próbálsz felvágni a nőknél, vagy te azthiszed hogy most nagyot mondtál? nem attol lesz értelmes egy làny mert rocker.. vagy punk vagy mi..

szerintem sok lány értelmesebb mint pár rocker.. pedig minimalt.. meg rap-et hallgat . meg moczartot..

ez gagyi volt

2015. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
31%

Ez baromság.

Viszont mind dohányzik és alkesz, tehát még rontanak is a helyzeten.

2015. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
64%

"Viszont mind dohányzik és alkesz"


Büdös francokat mind.

2015. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#13: Tévedés! Jómagam is hallgatok Above & Beyondot, Ferry Corstent, Ahmed Romelt, Gareth Emery-t, Headhunterzt, Psyko Punkzt, még goatrance-t is, szóval rengetegféle műfajban fejlett a hallórendszerem. Ergo senkit sem ítélhetek el amiatt, mert konkrétan X-t, Y-t hallgat, és azt szereti, mert én is szeretem. Viszont akkor is tényként aposztrofálom, hogy azok a nők, akik a keményebb műfajt kedvelik, sokkal értelmesebbek, függetlenül attól, hogy én mit tartok jó zenének.
2015. márc. 16. 19:13
 19/32 A kérdező kommentje:

#15: "igy próbálsz felvágni a nőknél"


Igen, kisfiam, tudhatnád, hogy hónapok óta itt keresem álmaim asszonyát, és gyakran bevetem a seggnyaló trükköt. Hülyegyerek!

2015. márc. 16. 19:14
 20/32 anonim ***** válasza:
40%
Te egy isten csapása vagy ezen az oldalon :)
2015. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!