Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatalabb lányok! Mit szólnáto...

Fiatalabb lányok! Mit szólnátok ha egy srác felajánlaná, hogy az alárendeltetek 'csicskátok' lenne szívesen?

Figyelt kérdés
fiatal srác vagyok! csak és kizárólag hölgyek válasza érdekel!

2015. márc. 16. 20:42
 1/9 piriiiii ***** válasza:

Nem tudom, hogy kiröhögném-e, vagy sírva fakadnék-e.

Mindenesetre azt mondanám: köszönöm, nem.

2015. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Írj
2015. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Megkérdezném tőle, hogy miért nem tudja elfogadni magát úgy ahogy van, miért nincs magával megelégedeve. És elmondanám neki, hogy próbálja meg magát tisztelni, mert ha magát nem tiszteli más se fogja.

16/l

2015. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félreértelmezted a kérdésemet! Nem erről van szó!
2015. márc. 16. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felásatnám vele a kertet, aztán van egy csomó tüzifa, amit fel kell aprítani.
2015. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány vagy vagy fiú?
2015. márc. 16. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé furcsa lenne. Inkább barátot szeretnék mint csicskát aki a sarkamban van és teljesíti óhajom-sóhajom. Én nem egyeznék bele. L
2015. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy BDSM fórumon több esélyed lenne, mint a GYK-n. Egyébként elutasitanám.
2015. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgyszint elutasítanám. Én férfit akarok, aki engem dominál meg, aki a sarkára áll, aki irányít, és teszi a dolgát.


20L

2015. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!