Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék megismerkedni a...

Marko polo kérdése:

Hogy tudnék megismerkedni a szomszédommal?

Figyelt kérdés
Csak 2 hónapja lakom falún, és 2 hete buszozok, de van egy szembeli szomszédom, aki nekem iszonyatossan tetszik... Eddig összesen 1 mondatot váltottam vele, az is az volt hogy mikor indul a busz... Valaki - valami ötlet?

2015. márc. 18. 16:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, annyit még Elfelejtettem hozzátenni hogy ô mostanság nem buszozik... Nem tudom miért...
2015. márc. 18. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezd meg:

Öhhmm, honnan indul a busz?

2015. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké értem a viccet :D

De bármi konkrét tanács?

2015. márc. 18. 16:49
 4/7 anonim válasza:

Szervusz! Talán süssél neki sütit vagy tudom is én. Lehet, régimódi dolog, de hát na. Egyszerűen becsöngetsz hozzá, hogy jöttél megismerni az új szomszédokat. Biztos szívesen lát majd. Beszélgettek, a többi meg majd jön magától. Ez így nehéznek tűnik, de sikerülni fog. Hajrá, hajrá! :)


(Ui.: Remélem azért tudtam segíteni. Ha megkérhetném, majd a továbbiakban, ha időd engedi, beszámolsz arról, hogy végül mi lett? )

2015. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet Megpróbálom, de nem gáz kicsit egy 16 évesnek becsengetni, egy adag sütivel? :D

Na mindegy... Szerintem teszek majd egy próbát :D

2015. márc. 18. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle tanácsot! Kertészkedés témában, mikor rendel az orvos, hol van ilyen-olyan szaküzlet, stb! Sok sikert!
2015. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődj arról hogy még sok mindent nem tudsz, hogy van a faluban, az ő dolgai hogy alakultak, viszonzásként a te dolgaidról múltadról, hogyan kerültél oda abba a faluba.
2015. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!