Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek mennyire...

Lányok! Nektek mennyire fontos, hogy egy fiúnak milyen a haja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben nem kopasz, nem igazán érdekel.
2015. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ez a legfontosabb..sőt...:)

De hidd el hogy sokat dob a külsőn egy jól megválasztott haj ami jól áll.

2015. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De ez a frizura nagyon irritál. De lehet, hogy valakinek jól áll....

[link]

2015. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze hogy fontos ne legyen ápolatlan zsíros tele korpával a stílus az kb mindegy de ne legyen 15 centis ecset haja azért meg szembefésült frufru mer az nagyon gáz xd
2015. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piriiiii ***** válasza:

Színben nem izgat annyira, bár az is igaz, hogy az eddigi kapcsolataimban mindig barna hajú volt a párom, és általában barna hajú fiúk tetszenek, de biztosan csak azért, mert kevés a szőke. Szóval a szín mindegy.

Az "állaga" is tulajdonképpen. Lehet hosszú is, lehet pár centis is, és akár egészen rövid is, bár az sosem tetszett annyira. A legutóbbi kapcsolatomban például rávettem a páromat, hogy növessze egy kicsit a haját (nem kell itt méterekre gondolni, csak pár centire), mert egy dúsabb, kicsit hosszabb hajba beletúrni sokkal jobb, mint egy pár milisbe. :D És jólállt neki, és azt mondta, hogy igazam van, és szakítottunk, de még most is úgy növeszti.

Mert egyébként, mintha a fiúk meg lennének áldva a hajvágással... Mondjuk Bergernek jól jött a hajvágás a Hairben, mert hippilétére sokkal jobban állt neki a rövid haj.

Na mindegy, kicsit zavarosan írkálok, a lényeg, hogy annyira nekem nem fontos, csak vigyázni kell, hogy az arc karakteréhez mi áll jól.

2015. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 piriiiii ***** válasza:
Hármas, nem inkább az a csókos száj meg az arckifejezés irritál? :D
2015. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legyen tiszta és a fazon menjen az arcformájához. Ennyi követelményem van. (na jó van 1-2 ami nem tetszik, mint pl a linkelt ecset frizura.)
2015. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó nekem, hogy lassan egy éve tök kopasz vagyok. A lányok meg imádnak beletúrni a hajba. Hát tőlem ezt az élményt sem kapnák meg, hehe!
2015. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem "páwa" haja van mindegy milyen tetszik!:D
2015. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as! Én bizony nem túrok bele senkinek a zsíros hajába!!!

Egyébként láttam olyan fiút, akinek nagyon jól állt a kopasz haj. Szóval ne keseredjen el senki.

2015. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!