Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiú, mire...

Nagyon tetszik egy fiú, mire véljem ezeket a jeleket?

Figyelt kérdés

Van egy srác,egy busszal járunk és ugyanott szállunk fel..Mostanában elkezdtünk szemezgetni,van amikor viszonylag hosszan,van amikor csak egy pillanatig.Instagramon követjük egymást,facebookon nem vagyunk ismerősök..Lájkolta néhány képem régebbről és ha egy újat teszek fel azokat mind lájkolja,majd ma miután rám mosolygott,rá fél órára megint lájkolta 2 képem.Egy baj van viszont,más lányokat is előszeretettel lájkol naponta viszont az én helyzetemet egy kicsit másnak érzem..Nem tudom mit kéne tennem,nagyon tetszik. Várjak vagy felejtsem el inkább,hogy majd pont nekem fog udvarolni? Mit gondoltok?

18L


2015. márc. 18. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem más a te helyzeted. Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy nem.
2015. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva akit likeolok azt dugnám, gondolom arra vágyik xd hogy leírtad hogy más csajt is likeolgat gondolom velük ugyanaz a helyzet, az ilyen nembarátnak való csak azt akarja amit minden fiú
2015. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal tetszel neki.Bátran ajánlom,hogy cselekedj.A fiú meghódított,te légy a csábító.De addig is figyeld meg,hogyan viselkedik más lánnyal.Lehet,hogy nem is olyan biztos a helyzet.Röviden:talán szoknyavadász.
2015. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!