Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon fontos. Teccik egy...

Kicsililiaa kérdése:

Nagyon fontos. Teccik egy srác mit csináljak?

Figyelt kérdés
Osztálytársam már 5.óta teccik nagyon és pontosan ugyanazon az éven hónapba napon született mint én szóval mindketten 15 évesek leszünk.Nem tudom hogy teccem-e neki mert barátnőmbe szerelmes volt de már szerintem nem utána másik oszt.társamba is de az a nő egy cigis büdős piás csaj alig fürdig pfujjjj......:) de engem nézett <3 nem tudom hogy legyek előtte feltűnő szerintetek? Azt nem merem megmondani hogy teccik de igy beszélni meg ilyenek az igen :) mellesleg hónap végén szülinapunk :D kérlek írjatok valamit lécci.........mert én nagyon szerelmes vagyok belé és nélküle nem jó :'( :D :$$ gyorsan sokan írjatok köszi,puszi^^ :* ♡
2015. márc. 18. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát, azt köszöntsd föl.
2015. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsici:D ***** válasza:
Isten irgalmazzon szegény srácnak
2015. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem mondod meg neki akkor honnan a p kéne kitalálnia?
2015. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.válaszoló pl.: egyfolytába nézem és volt amikor egymas szemébe néztünk :D ♥♥♥ xD és ez hondolom feltünő meg most vannak a tabló képek és neki rajzoltam rá ♥-et de még nem látta mert nem jár suliba beteg :/ :'(
2015. márc. 18. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Áh uramiaten, kirázott a hideg a sok tecciktől és léccitől.

És a smileyik.. Szerintem tudni fogja, hogy te szíveztél oda, annyi szivecskét használsz... Szegény fiú

2015. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!