Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan utasíthatom vissza...

Hogyan utasíthatom vissza finoman hogyha befog próbálkozni viszont én még nem akarok szeretkezni?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz két hete hogy ismerkedek valakivel.

Már korábbról ismertük egymást csak nem gondolta egyikőnk sem hogy tetszünk a másiknak.

Sokszor randiztunk azóta, mindennap beszélünk interneten, telefonon.

Szex még nem került szóba, kivéve hogy kíván de ő nem fogja rám erőltetni.

Szóval holnapra megbeszéltük hogy filmet nézünk, nála!

Volt már hogy csók közben is elkezdett lent simogatni ami nagyon is jól esett, meg a szex is jó lenne de szeretném ki ismerni.

Így ha mondjuk elkezd simogatni vagy ilyesmi nem tudom mit tegyek.

Nem szeretnék még vele szeretkezni.


2015. márc. 19. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Én 23L

Ő 33F

2015. márc. 19. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nem akarom még.
2015. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23 éves felnőtt nőként nehogy már ne tudd megmondani határozottan, de tapintatosan, hogy ne haragudjon, de te ezt most még nem szeretnéd...
2015. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát azért az a 10 év sok nem gondolod? Kicsit másképp gondolkodnak. Sokszor randiztatok? 2 hét alatt? Nem tudom, hogy mennyi idő kell, de azért én nem két hét randi után feküdnék le valakivel. Kiismerni? Az alapvonalat már megtalálhattad volna, maximum ha nem fekszel le vele akkor keres mást.Miért nem olyat keresel aki mondjuk 5 évvel idősebb csak? Mehetnek a lepontozások én így érzem,sajnálom.
2015. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!