Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Járnátok ilyen életfelfogású...

Járnátok ilyen életfelfogású sráccal?

Figyelt kérdés
Nem érdeklik a rossz dolgok,vagy ha valami nem sikerül,minden lehetőséget kihasznál,minél többet szeretne élni,nem érdeklik akik kibeszélik őt a háta mögött ha meg találkozik ilyen emberrel bever neki egyet,mindent kipróbál,szeret élni,csak a jó dolgok érdeklik.
2015. márc. 19. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szaréletű
2015. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha lány lennék, lehet..

Sok sikert ;)

2015. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Ki nem állhatom az olyan srácokat, akik minden problémát besöpörnek a szőnyeg alá és nem elég erősek szembenézni velük és megoldani azokat. Apukám is ilyen volt, aztán megcsalta anyát és elhagyott minket. A felszínen persze minden jó és tökéletes volt, kifelé mindenki csak annyit látott, hogy mi egy szerető család vagyunk. Tanultam a dologból és csak olyan srácot keresek, aki képes megbeszélni őszintén a problémákat (mert az mindig van, akkor is, ha két ember szereti egymást).

20/L

2015. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt a csavart:

Nem érdekli, hogy kibeszélik, de azért bever neki egyet.

Miért, ha nem érdekli?


Csak a jó dolgok érdeklik, mindent kipróbál, és ami nem tetszik, azt nem folytatja:


Nem, nem járnánk egy munkakerülő, tolvaj, verekedős, cigánnyal.

2015. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mit értesz az alatt, hogy "nem érdeklik a rossz dolgok". Ivás, bulizás, ilyesmi, vagy problémakerülő? Viszont aki kibeszéli annak meg "bever" egyet? Az jó dolog? Magyarul a konfliktustűrése eszerint a 0 felé konvergál? Kötekedős nagydarab? Vagy milyen? Elég fura jellemzést adtál, ami ugyan elsőre nem tűnik megatíbnak, de a midnent kipróbálon se tudom mit értesz (ha nem érdeklik a rossz dolgok, mi a midnen, amit kipróbál?)
2015. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocs negatívnak azt akartam írni
2015. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyerekes felfogású a figura.Sajnos az élet nem csak a szórakozásról és az örömteli pillanatokról szól,ha már most nem mer szembe nézni a gondokkal akkor mi lesz vele mikor úgy megtolja az élet ,hogy lábra állni nem fog tudni.Szóval a gondok elől menekülés és mindenen bohóckodás nem megoldás max 17 éves korban.
2015. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
pedig az élet ivás,bulizás,szórakozás
2015. márc. 19. 16:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen 16 évesen csak ivás bulizás az élet amikor apa-anya kinyalja a valagad.Majd amikor saját lábon kell megélned rájössz,hogy nem happy haverok buli fanta az élet kedves kérdező.
2015. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok és saját pénzből élek :)
2015. márc. 19. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!