Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy viselkedtek egy...

Lányok, hogy viselkedtek egy nektek tetszô fiúval?

Figyelt kérdés
Mi különbözteti meg baráti és az érdeklôdô viselkedést nálatok?

2015. márc. 19. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne... :)
2015. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :D
2015. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aki tetszik azt lesz**pom aki meg a barátom azt csak ölelgetem meg kedves vagyok vele
2015. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha baráti, teljesen oldott vagyok, nem feszengek, tudok vele rendesen beszélgetni.

Ha tetszik, teljesen parázok a közelében, néha kerülöm, meg nem bírok a közelében lenni, mert rosszul leszek (ájulás körüli állapotban).

2015. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy hagyják magukat megdugni (nem feltétlenül azonnal), vagy nem. Más különbség a viselkedésükben nincsen.
2015. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én mondjuk kerülni szoktam vele a szemkontaktust és igyekszem kerülni de sose sikerül mert vágyok a társoságara. De nyilván ha ő szól hozzám inkább cserfesen szóktam válaszolni neki olyan játékosan. :)
2015. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy ívben elkerülöm, mintha leprás lenne. Ha hozzám szól, közömbösnek próbálom mutatni magam. Kerülöm a tekintetét, forgatom rá a szemem, néha bunkó is vagyok vele. És csodálkozom ha nem jön össze?!
2015. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!