Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Van olyan, hogy bejön...

Lányok! Van olyan, hogy bejön valaki (netán szerelmesek vagytok belé), de aztán 100%-osan kihúny a szikra és már semmiképp sem jönnétek össze azzal a pasival?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de volt egy lány, akinek hónapokkal ezelőtt bejöttem és tudni szeretném, hogy mennyi esélyem van, ha most én kezdeményezek. Mert, ha én elgondolom, bárki, aki nekem tetszett lány, de nem lett belőle semmi, az máig ugyanúgy bejön és bármikor újra bele tudnék habarodni. Ez nálatok is így van? 18/F
2015. márc. 19. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, de vele össze is jöttem majd kihasznált... mégegyszer soha.
2015. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, talált-e azóta nálad jóképűbb pasit.
2015. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

50%

Istenem ilyen balfarok kérdést. Ha hónapokkal ezelőtt nem léptél, valszeg már túlvan rajtad, a nők nem úgy működnek, mint a férfiak egyrészt, másrészt attól, mert te ilyen vagy, másnál nem feltétlen így megy.

2015. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hát pont ezért kérdeztem, nem gondolod? Am köszi! a válaszokat!
2015. márc. 19. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel amúgy sneki nem lát bele a lány fejébe, itt konrkét választ úgysem kapsz. De van ilyen, ja.
2015. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!