Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Viberen barátkozni, lelkizni?

Viberen barátkozni, lelkizni?

Figyelt kérdés

Elegem van. Ugy erzem nem birom tovabb.

Nm akarok elni. Mindig sirni. Valaki fogja nekem is a kezem mert bele pusztulok a fajdalomba. Szenvedes 14 evota. Es megint sirok. P



2015. márc. 19. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szegény te, mi lesz veled így 40 évesen?
2015. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
sajnos nincs okostelefonom=>nincs viberem. Nekünk nincs ilyenre pénzecske. Mégsem sírok.
2015. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
P? P mint punci vagy P mint pasi?
2015. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kozzel se jatek. De tudom egyszerubb sertegetni mint segiteni
2015. márc. 19. 22:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Írj privit
2015. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azert sertegetnek mert valoszinuleg a valosagban senkik. Itt meg konnyu a gyenget bantani. Fel a fejjel! 22/f
2015. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

mi a baj? mesélj

17/f

2015. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem azért sértegetik. Akinek ilyen gondjai vannak, az pszichológushoz forduljon, ne egy ilyen oldalon sírjon. Ha meg csak sajnáltatni akarja magát, akkor pláne ne csodálkozzon, hogy sokan nem veszik komolyan. 21/F
2015. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolso!

Vertek mar porazzal meg 6 evesen?

Tettek a nyakadba porazt?

Anyad el hagyot?

Apad gyakran iszik..?

Az isibe csufolnak?

Az iskola tarsaid ki dobaltak az ablakon a cuccaid??

Szitak? Piszkaltak mar annyira h fel vagdostad a karod hasad?

En szeretnem sajnaltatni magam? Tudod szerettem volba ha most az egyszer nem belem kotnek ha nem segitenek. Nem kell sajnalni tarsd meg magadnak. Csak mert felnot vagy meg nem azt jelenti h el kell itelni valakit csak tud segitek mindenkin akik csak tudok es eddig szartam bele a problemaimaba. Ebbol latszik milyen ember vagy. Persze a kicsit konnyu bantani. Rugj belem ha jolesik. Elvezd ki minden percet meg teheted. Koszonom a segitsegetek.

2015. márc. 19. 23:30
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem esik jól és nem rúgtam beléd, csak megmondtam, hogy hova fordulj segítségért. Ha neked jó, hogy ismeretlenektől kérsz egy szakember helyett, akkor váljék egészségedre :D
2015. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!