Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ronda, alacsony, ciganynak kinezo 20-on eves pasi vagyok. Persze a csajok menekulnek elolem, azonban az 50 folotti noknek, es a melegeknek kellenek. Most mit tegyek? Maradjak egyedul egesz eletemben, ami persze iszonyuan frusztral, es igy nem tudok semmire se koncentralni, vagy legyek kenyszerbu*i?

2015. márc. 19. 23:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
62%
a kérdésedben ott a válasz. bár a helyedben inkább a nagymuttereket választanám. sok sikert!
2015. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy mész a pumákra.
2015. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 zsici:D ***** válasza:
Gerontofeeling
2015. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hegessz meg egy pár jó karban lévő ötvenes asszonykát, legalább megmutatják, hogy mi az igazán jó szex. Az idő pedig általában jót tesz a fiúknak, hátha addigra változik a külsőd, és sportolj.
2015. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fel sem merült benned magadtól, hogy inkább az 50-es nőket varrd le, úgy érzem ott semmiféle kényszer nem lesz a fiúkkal :D
2015. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oszinten szolva. Inkabb 60-as mint 50-es, es sajnos nem a szebbek. :(

Lehetsz akarmekkora hetero, hasonlo helyzetben lennel te is elgondolkodnal rajta melyik a jobb.

2015. márc. 19. 23:19
 7/13 anonim válasza:

azért feltételezem a melegeknél se a jó fajtának kellenél

hanem az agyonhasznált, kihézett kis ****oknak.

Meleg vagyok, de ha ismerkedem akkor számít a külső, nem tudom honnan vetted...

2015. márc. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs senki sem lesz kényszerből meleg ezt nekem ne magyarázd be!Minimum a hajlam jelen van.

Amúgy van egy rossz hírem a melegek átlagosan 2x annyira válogatósak és felszínesek mint a heterok, szóval ha heteroként nem jössz be a csajoknak csak az ultra rémségeknek akkor ez ha netán meleg lennél ott is hasonlóképpen működne.Az adoniszok kerülni fognak maradnak az 50 papák.Sok meleg gyönyörű külsővel van megáldva az ellenkező nem számára és vonzóak. És nem kényszerből lettek melegek mert senkinek sem kellenek hanem mert a férfiak vonzzák őket.

2015. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Pont ez a gond, hogy az ultrarémségeknek sem kellek.

Egyébként voltam már palival pár éve. Én voltam az aktív. Most híres modell.

2015. márc. 20. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
szedd a külsődet rendbe, ne legyél már ennyire tehetetlen, egy kozmetikus, fodrász és arcszőrzetstilizálás csodákra képes, és ne szoláriumozz
2015. márc. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!