Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek neki?

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytarsam akit már 1,5 éve ismerek. Nos tudom hogy házi nyúlra nem lövünk de! mivel még nem volt barátnőm soha ez nem mond nekem semmit. A lányról: Mindig mosolyog ha meglat.Becézget,megérint van hogy meg is simogat. Sokszor csinálunk közös képet. Még év elején elhívott egy táncos bálba hogy legyek a párja. Eggyütt szoktuk megirni a hazit is. De (mert sajnos van az is) elhivtam 2x úgymond randira de elfoglalt volt. Egyik barátnője szerint ez nem jelent semmit mivel vele is ugyan ezt teszi. Ám sajnos mint kiderült mostani osztálytársam szerelmes volt/van belé. De a barátja elárulta hogy régen szerelmet valott neki de elutasitotta. De mégis úgy foglalkoznak egymással mintha lenne valami. Viszont legjobb barátnője elmondása szerint csak engem simogat és akit elobb leirtam fiu álbarátnak tartja. Tudom ez most nagyon bonyolult leirás de remelem tudtok segiteni egy kezdő zöldülű randizni kezdő fiúnak. 17/f ő 16.

2015. márc. 20. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
megéri próbálkozni :)
2015. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem soha! nem olvastam el, de gí nem lehet hozzáállni....

Igen, kib*szottul bejössz neki, ehhez képest reagálj!!!

2015. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%-ig bejössz neki
2015. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!