Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régóta ismerkedek interneten,...

Régóta ismerkedek interneten, sokféle meleg társkeresőn voltam már, nem sok sikerrel. Szerintem a normális meleg fiuk kedve már elment az efféle ismerkedéstől. Hogy találhatnánk egymásra akik nem biznak már az internetben? (meleg/F)

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 03:53
1 2
 1/11 electroman75 ***** válasza:
30%
Ha a célspecifikus oldalakon sem találsz semmit, akkor 1 csevegő oldalon mire számítanál?
2015. márc. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szinte mindenütt a kamusok, szórakozók, hazudozók, alkalmizók, szexéhesek, öregek vannak. Sehol nincs egy normális, becsületes, érzelmekre és tartós kapcsolatra vágyó meleg fiú?
2015. márc. 21. 04:04
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak neked vannak problémáid ezzel.

Velem is hasonló a helyzet.Nagyon vonakodva és elbizonytalanodva szoktam használni már a t.keresőket.

Egyszerűen nehéz találni egy normális arcot, borzasztóan szex orientált az egész.És valahogy nem az én stílusom ez a "mennyünk gyorsan szobára" 5 perc után.Holott én sem vagyok álszent,igényelném a szexualitást nagyon is, csak ne ilyen nyers testiség szintjén,ahol tényleg egy darab hús vagy nem több. Továbbá nagyon sok az eltűnős,bizonytalan ember,akik azt sem tudják ,h mit is akarnak igazán.

Igen ebbe bele lehet fáradni elég könnyen.

Vagy elidegenedni attól a légkörtől ami ezeken az oldalakon jelen van.Csak azt nem tudom ,h hol lenne érdemes akkor még ismerkedni,ha a t.keresők nincsenek számításban??

Meleg szórakozó helyek taszítanak.

2015. márc. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne meleg lenni,és lenne kivel ungabungázni.....
2015. márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A melegséget nem mi választottuk magunknak, úgyhogy innen kezdve feleslegesek az ilyen megjegyzések.
2015. márc. 21. 08:40
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Megértem a helyzeted, kedves Kérdező, nekem is hasonlóak a tapasztalataim a társkeresőkkel kapcsolatban. De hát sajnos élőben ismerkedni még annál is nehezebb, kell hozzá egy adag bátorság. Szóval nem könnyű a helyzet, de hát én reménykedem azért.

25/F

2015. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 despair28 válasza:
73%
Sajnos én is hasonló gondokkal küzdök. Kb. fél éve elkezdtem ismerkedni a neten, találkoztam is néhány emberkével, de pozitív tapasztalataim nincsenek. A legtöbbnek csak az számít, hogy milyen az intim méreted. Vannak olyanok is, akik nem bírják elviselni azt, hogy különbözőek vagyunk és az általuk megálmodott ideál után vágyakoznak éveken keresztül. Ez hülyeség. Nekem ne mondja senki, hogy a centik, a haj és szemszín a legfontosabb kritérium. Sokkal inkább egymás megismerése lenne a lényeg, nem pedig ilyen felületes kérdések alapján azonnal eldönteni. Sajnos manapság a hetero világban sem könnyű normálist párt találni, nemhogy nekünk. Én akkor sem adom fel. 28 éves vagyok. Hiszem, hogy van még esélyem.
2015. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell temetni a társkeresőket. Én ott kincset találtam. Pontosabban Ő engem.:D


Más lehetőség nem is nagyon van...

2015. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Barnuska_20 válasza:
100%

A gond az, hogy a kérdésben a válasz, a mai világban sajnos csak az internet maradt és talán a meleg szórakozó helyek (de erről írni fogok lentebb), az utcán ahol majdnem mindenki a telefonjába zuhanva vagy épp zenét hallgatva rohan mint a homály ott semmire se lehet számítani, főleg arra nem hogy leszólít egy meleg kolléga az utcán.

A t.keresőn pedig pl kéken sok helyes vagy rendes srác csak megbújik és sosem szerzel róluk tudomást mert félnek vagy belefáradtak már az egészbe.


A meleg szórakozóhelyekkel kapcsolatban meg annyit (pl itt Pécsett) hogy elmegy jobb mint a semmi. Arra tökéletes ha csak ki akarod magad bulizni!

Egy baja van hogy sok a 20 alatti eltorzult világképpel, nem elfejtve a másik oldalt a 30+-os osztályt. Hason korút mint én (24f) ott még sosem találtam.


Jó tapasztalatom is van persze, lett az elmúlt 4 évben 2-3 meleg barátom akikkel havi szinten személyesen tartom a kapcsolatot. Megéri energiát fektetni azokba akik megértik hogy csak barátság (úgy is tapasztalod hogy ha mást akar)

mert sokkal felszabadultabban lehet velük bármiről beszélgetni vagy akár bulizni.

Tapasztalat:

Olyannal aki tetszik de ez nem kölcsönös lehetetlen a barátság! (Nekem ez idáig nem ment, lehet másnak igen) Csak is korlátozott kapcsolatot lehet fenntartani mert különben magadnak teremtesz problémát és szívfájdalmat.

2015. márc. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólásodat, egyetértek veled mindenben, amit leírtál. Kár, hogy nem közelebb laksz, de azért értékeltelek :-)
2015. márc. 23. 05:13
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!