Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi volt?

Ez lenne az élet? kérdése:

Ez most mi volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem volt sikerem a nőknél, ezért regisztráltam egy társkeresőre. Ott sem válaszolt senki de még csak meg sem nézett. Aztán jött a csoda volt egy lány akinek tetszettem nekem is ő, és nem is lakott messze tőlem. Tökre örültem. Facen is bejelöltük egymást, viberen is, sms is volt. Tök sokáig beszélgettünk és azt mondta hogy az ideálja vagyok. A számát is megadta csak valami miatt nem tudtam felhívni. Ma reggel viszont észrevettem, hogy nem olyan volt mint tegnap. Alig válaszolt stb... Csodálkoztam mert tényleg jól elvoltunk. Aztán mondtam hogy már csak ma lesz mobilnetem mert holnap kikapcsolják, a gépem pedig rossz. Látta amit írtam és nem válaszolt... Pedig írtam bőven... Ez most mi volt akkor? 1 napig minden ok utánna semmi? Ti értitek ezt? Vagy úgy egyáltalán a nőket?? Valaki mondja már meg mit és hol rontottam el... Én pedig ideges lettem és letöröltem őt minden honnan mert már elegem van abból, hogy hülyének néznek...


Én 22/F, Ő 19/L



2015. márc. 22. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán túl lelkes voltál,lehet,hogy megijedt.Vagy pedig van valami titkolnivalója.Én ezekre tippelek első körben.
2015. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt a baj,hogy akaratodon kívül nyomulóssá váltál a számára,és visszakozott...a te hibád volt,de nem is,mert nem könnyű eltalálni,hogy mikor tartod a lányban az érdeklődést,és mikor leszel nyomulós..pláne hogy ez volt az első komolyabb beszélgetésed egy lánnyal.Majd legközelebb figyelsz erre is :)
2015. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor hát ennyi. Köszönöm a válaszokat! Pedig reggel csak egy kis kedves "jó reggelt" üzit írtam neki. Meg sem fordult a fejembe hogy nyomulok és tisztáztam vele azt is hogy nem "csak arra" kell. Jah és néha felhozta az exeit témának pár mondat erejéig...
2015. márc. 22. 16:09
 4/4 anonim válasza:
megnyugtatlak, nem csak a nők ilyenek.. igaz nem társkeresőn, de az elmúlt egy hónapban már 5 külön esetem volt egymás után, hogy a srác beszélgetést kezdeményezett, tök jókat beszéltünk, aztán egyszer csak így beszélgetés közben elkezdett nem válaszolni, és azóta sem tette meg. már 5-en.. nem értem, és ezt beszélgetés közben!! nem értem! ez komolyan teljesen összetör, valaki tudna adni nekem egy útmutatót fiúkhoz?
2016. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!