Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves, (vagy ha van az...

14 éves, (vagy ha van az alatti) meleg fiúk közül valaki barátkozna egy vicces, kedves lánnyal?

Figyelt kérdés
Hogy tisztázzuk, nem azért írtam, hogy meleg, mert ez alapján keresnék barátokat, csak a lány "barátaim" kibeszélnek, cserben hagynak... Hetero fiú barátaim is vannak, csak általában nem lehet velük normálisabban beszélni:) Kipróbálnék valami (nekem) újat, mert eddig még nem volt olyan virtuális barátom, vagy mi;)

2015. márc. 23. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ez aranyos :))
2015. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, nem is tudom, köszi? :)
2015. márc. 23. 20:41
 3/13 anonim válasza:
100%

he he evvel én is így vagyok... a lányok kibeszélnek mert nem értek mindenben egyet...a fiúkkal nem jövök ki jól egy bizonyos régi ok miatt..van néhány fiúbarátom avval jól kijövök és ketten melegek..nagyon jobba vagyok velük és van h el megyünk fiúkat stírölni XDD de mivel el költöztem minden barátom mesze van persze meglátogatom őket de itt még senki nincs..egy lány barátom van akivel hasonlítunk de neki már van kivel lennie és nem akarok zavarni mert a felesleges harmadikat kelti bennem így kicsit egyedül érzem magam de majd meg lásuk... igazából a melegeket soha nem értetem mért ítélik el akik ezt teszik..ugyan olyanok mint mi he he

L/14

2015. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát ha érdekel én meleg volnék és 13 éves...😃
2015. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14/F m. :D
2015. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, vagy micsoda :)
2015. márc. 24. 22:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig van olyan heteró, akivel lehet normálisan beszélni ;-)
2015. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az osztályodban többen vannak mint 10-en, nagy valószinűséggel van nálatok meleg. Szerintem sokkal jobb élőben beszélgetni, mint számitógépen keresztül, bár ha neked ez kell, akkor hajrá :)
2015. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó :)

Ja, és ha valaki szeretne, még nyugodtan írhat :D

2015. ápr. 7. 09:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is létezik 14 éves meleg. Nem tudja még senki eldönteni 14 évesen hogy ő most meleg akar lenni.
2015. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!