Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire van esélyem olyan...

Mennyire van esélyem olyan lánynál aki szereti az animéket, de én nem nézek olyat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 17:36
 1/5 SweetLady ***** válasza:

Nem ettől fog függeni csak fogadd el őt amilyen

Ha meg nem bírod a cp-ket vagy a játékokat lehet akkro lesznek néha ellentétek

2015. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj! Simán lehet esélyed... Nekem a legjobb bnőm is nagyon anime függő és lám! Egy olyan fiúba szeretett bele aki nem szereti az animét! De ember! Nem ettől függ egy kapcsolat! De ha szereti az animéket a csaj, akkor egy olyan jellegű randinak is örülne! Úgy értem, h a legtöbb manga szerelmes és vannak benne csók jelenetek, azaz ha olyasmivel megpróbálkozol, simán esélyes vagy nála!
2015. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kabedont ;) én animés vagyok és azt bírnám :D
2015. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem emberfüggő. :) Nem hazudok, nálam animés lányként jóval nagyobb eséllyel indul bárki, aki hozzám hasonló érdeklődésű. Valószínű jobban kijönnénk és jobban megértenénk egymást. Ráadásul cosplayer is vagyok, ezzel is ki kellene egyeznie.

Ettől független a szerelem tényleg vak, és persze elsősorban nem az fogja meghatározni, tetszik-e valaki, hogy szereti-e az animéket.


Szóval hajrá, esély mindig van! De vigyázz, légy elfogadó. Sok "nem-animéssel" az a baj, hogy nem értik, pl. mit tudunk ezzel a témával ennyit foglalkozni. Ha zavarna, hogy sok idejét tölti ezzel (főleg, ha cosplayer is, mert az aztán idő-, pénz- és energiagyilkos hobbi :D), akkor inkább ne is próbálkozz.

2015. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostantól csak animéket kell nézned.
2015. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!