Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy valljunk szerelmet...

Hogy valljunk szerelmet azonos neműnek?

Figyelt kérdés

40-es fickó vagyok, látens meleg, mondhatni biszex. Egész fiatal korom óta észleltem magamon, hogy a fiúk is tetszenek, de gondoltam kinövöm, (persze nem így lett) de elnyomtam, mert nőkkel is jól vagyok, teljesen férfias a viselkedésem és a küllemem. Sőt érdekes, de szerelmes is csak nőkbe voltam. Mivel orvosfetisiszta is vagyok, így a meleg hajlamaimat úgy éltem ki eddig, hogy kerestem olyan fetisiszta melegeket, sokszor valódi orvost, akik vizsgálgatnak, illetve pár srácot én is megvizsgáltam. De ez ebben kimerült.

Egy hosszú, mintegy másfél évtizedes heteró párkapcsolatom ért véget tavaly előtt. Aztán megismerkedtem egy nálam 15 évvel fiatalabb sráccal. Akivel nagyon jó barátok lettünk. (én 6-7 évvel kevesebbnek nézek ki sokak szerint a korosztályomnál) És éreztem, hogy valami nem stimmel, elkezdtem vonzódni hozzá. De ez még hagyján, egy nagyon jó emberismerő és kissé spirituális hölggyel becsajoztam tavaly nyáron, akinek van egy méginkább ilyen ezoterikus barátnője és ők azt állították, hogy a srác "olyan meleg, mint a nap" és még ráadásul vonzódik is hozzám.

Ezt amúgy mások is mondották, hogy ezt látják rajta.

A srác viszont durván homofóbul viselkedik, nem jövök rá, hogy ez mennyire álca és mennyire valós a dolog. Sajnos annyira nem vagyok jó emberismerő.

Lényeg, hogy ő is kedvel, nagyon jó barátok vagyunk, már egyikünk sem dolgozik ott, ahol megismertük egymást kollégákként, de sokszor talizunk, összejárunk.

Szóval lényeg, hogy szerelmes vagyok bele. Örökké rá gondolok és bár korábban a férfitest csak testként, fétistárgyként vonzott, most úgy érzem, hogy őt magát, testestől-lelkestől megszerettem.

A meleg ismerkedést amúgy pont azért hanyagoltam, mert nekem nem adja, hogy a második mondat mindjárt az, hogy "aktív, passzív, méretek?" - szóval ez a stíl nem jött be. Nekem kell, hogy lelkileg is szeressek valakit ahhoz, hogy szerelemről, kapcsolatról beszéljünk. (a fétis az más, az húspiac) :)

Namost arra lennék kíváncsi, hogy hogyan tudnék neki úgy "udvarolni", hogy észrevegye, hogy odáig vagyok érte, de ne kelljen beégésveszélyesen szembesíteni. Egy elcseszett comingout a barátságunkat is megsebezhetné. Azt szeretném, ha megbizonyosodna arról, hogy szeretem és testileg is vonz, de nem kellene ezt nyíltan bevallani. Ha bárkinek van ötlete, megköszönöm.

(Ami eddig volt: átkaroltam, megérintettem, vállára tettem a kezét, ezekkel nem ellenkezett, de esetleg érezhette baráti gesztusnak is)


(Nem írom ki, hogy az oltogatós negatív beszólásokat kérem mellőzni, mert aki saját magával rendben van az úgysem teszi...)



2015. márc. 24. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jobb esetben sehogy... :D
2015. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írjál privátba, mert úgy látom nem kapsz választ.
2015. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2-es,és 3-as,remélem a fiaitok "buz*k" lesznek. Sálálá
2015. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

huh talán elsőre beszélni kéne vele a homofóbiároll.meg hogy előtted ne mert te nem vagy az,és mitomén,úgy érzed,hogy a meleg haverjaidat így nem hozhatod vel egy társaságba...hátha megnyilik.ha az meg van akkor hajrá.


de azért azt tartsd fejben,hogy lehet:nagyon utálja azt,hogy ő meleg és ezért homofob,hogy még a látszatot is kerülje.akkor nem fog színt vallani.

2015. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!