Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúknak mi számít a legjobba...

A fiúknak mi számít a legjobban ismerkedésnél? 14L

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha lehetne, kérlek írj 5 külső és 5 belső tulajdonságot akár fontossági sorrendben akár nem, ami szerinted nagyon számít egy lánynál...

Akár olyan apróságokat is, amire mi, lányok nem figyelünk oda :D

Visszaolvastam már pár ilyen kérdést, ahol olyat írnak, hogy az jól néz ki, amikor a hajunk az egyik oldalra igazítjuk. Na, ez nálam nm működik, mert oroszlán-szerűen nagy a hajam, és szerintem hülyén néz ki :D

Szóval ilyesmikre is gondolok, ha tudsz ilyeneket is :)


2015. márc. 24. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legyen nőies, ne öltözzön kirívóan, adjon magára, legyen vörös a haja és kis alakja is legyen. A személyisége pedig ha lehet legyen érdeklődő megértő és az sem árt ha vam egy kis inteligenciája is
2015. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
magamból kiindulva szóval minden a külsővel kezdődik ugye mert addig nem ismerem a lány belsőjét míg oda nem megyek hozzá, és nem megyek oda hozzá ha külsőre nem szép szval érted... kb ami fontos arc,mosoly,haj,alkat(ne túl kövér ne túl sovány,ne deszka lel :d) belső:kedves,vicces,jó beszédkészségű(ha beszélgetek vele ne csak énkérdezzek meg ne ilyen sablon válaszokban válaszoljon hogy haha,igen,nem,oké..stb) az olyat utálom kb ennyi 19/F
2015. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nyilván kinézetben mindenkinek van egy alapvető elvárása. Ha már elvisz valaki randira, akkor nyilván megfeleltél a külsőség kritériumának. Számomra annyi lenne a lényeg, hogy a lány legyen érdeklődő, valamennyire tájékozott azokban a témákban amelyek engem is érdekelnek, ne csak a körömfestésről meg a plázákról lehessen vele beszélgetni. Valamint fontos nekem még, hogy legyen perverz, és lehessen vele hülyülni.
2015. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Legyen igényes, adjon magára és legyen jó alakja, az arcára nem kell 1 kiló smink sőt ne is sminkelje magát (nálam az arc dönt) ha nincs smink akkor jobban lehet látni az arcát. Belsőleg legyen aranyos, picit visszahúzódóbb, inteligens, okos, kedves. Ja és még az is, hogy a haj nem számít az a lényeg, hogy ami hajad van az álljon jól, nem kell mindenféle frizura.
2015. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Beszélgetésben legyen partner. Mármint sok lány elvárja, hogy a srác hozzon fel témákat, a fiú szája járjon folyton, tehát voltaképp csak hátradőlne, és nem tenne semmit. Ami - valljuk be - unalmas, és idegesítő.
2015. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Annyival kiegészíteném, hogy ha már a külsőségekre kérdeztél rá inkább: legyen megnyerő, szép arca a lánynak. Vagy csak fogjon meg benne valami. Ha ez nincs meg, akkor számomra az már veszett fejsze nyele. A testalkat annyira nem fontos, de extra pont, ha legalább közepes méretű mellei vannak ^^. Hajviselet is mindegy, ha csak nem valami baromi extrém ronda frizurája van.
2015. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
külső->kisugárzás-> belső:tökm1 csak ne legyen visszahúzódó aki nem mer megszólalni legyen nyílt bátran mondja amit akar
2015. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

És ha én visszahúzódó vagyok...?

Mondjuk, a haverjaim azt mondják, az én szemem olyan, hogy mindent lehet rajta látni..

Az is baj?

2015. márc. 24. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
ha mindent harapófogóval kell belőled kihúzni és magadtól nemmondasz semmit csak várod a sültgalambot akkor baj
2015. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát...

Nem várom a sült galambot, kezdeményezek a szemeimmel, a mozdulataimmal.. de megszólalni nem merek.

Alapból visszahúzódóbb vagyok, és bevallom, ridegebb is..

De akit szeretek, azt nagyon :D

2015. márc. 24. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!