Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az baj hogy 15 éves vagyok és...

Az baj hogy 15 éves vagyok és még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Esetleg van-e olyan 14-15 éves lány aki járna velem? Nem vagyok a legszebb fiú...
2015. márc. 24. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: ezt lányként mondom, tehát így sem könnyebb semmi :)
2015. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Nekem is lányként 17 évesen lett először barátom. Semmi baj, ha nem vagy a legszebb, majd kialakul :)
2015. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy nem volt hanem hogy felmerül benned hogy baj lehet.

Ki szerint baj? Az osztálytársaid szerint? Mégis kik ők hogy a szerelmi életedet taglalják?

A szüleid szerint? Ha igen akkor elég ostobák...

Vagy szerinted gáz? Ne gondold hogy az.

Nekem is mondták már hogy "úristen még nem volt pasid?" Nem Nem volt...és büszke vagyok rá hogy nem adtam oda magam az első jöttmentnek aki rácsapott a fenekemre (hanem tökönrúgtam XD)

Azt meg hogy nem vagy a legszebb fiú felejtsd el. Még fiatal vagy és kialakulóban van a tested.

Szóval nem baj hogy nem volt még barátnőd.

15/L

2015. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Én 19 vagyok és nagy összegben fogadnék rá, hogy neked előbb lesz, mint nekem :D
2015. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!