Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők lettek válogatósabbak,...

A nők lettek válogatósabbak, nagyobbak lettek az igényeik manapság vagy régen is ugyanilyen igényeik voltak csak akkor nem válogathattak?

Figyelt kérdés

Nagy kérdés szerintem ez.... Ami a tény, hogy régen sokkal több házasság volt és igaz szerelemnek tűnő párok voltak. Nyilván voltak kényszerházasságok, meg nem volt más választása stb, de akkor is sok olyan párról tudok, ahol pl, a férfi nem volt helyes, nem volt gazdag stb mégis elkelt. Az lehet hogy a hazudnak azok a nők és nem voltak boldogok ebben kapcsolatban, házasságban.

Ma egy nő válogathat, egyenjogúság van és válogat is, kell neki a határozottság, egzisztencia, helyes külső és nem fogja alább adni (nem vagy az esetem, nincs meg a kémia szöveg stb stb....)

Vajon a környezeti hatások miatt, azaz hogy válogathat és azt meg is teszi, ezért úgy változott a mai nők személyisége, hogy nőttek a belső igények vagy ugyanezek az igények mindig is megvoltak csak akkor nem tehettek semmit, házasodni kellet stb stb.


2015. márc. 24. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is. Na meg az igényeik is nagyon eltolódtak a külső irányába, főleg a média hatására.
2015. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván régen nem nagyon lehetett válogatni, ha nem akart az ember vénlány maradni. Meg nem is nagyon volt miből válogatni.
2015. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha ma olyan sokat válogathatnék… én inkább csak azt vettem észre, hogy sokkal kevesebb a kezdeményezés és sok kapcsolat felszínes.
2015. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen nem csak a nőknek, a férfiaknak sem volt miből válogatniuk. A természetes szépség volt a nyerő, a lányok nem borotválták magukat, esetleg a lábukat,edző terembe kevesen jártak és otthon virágos otthonkában takarítottak a szép nők is meg hajcsavaróban jártak....szóval a régi szépnek számító háziasszony ma a cikis nő kategória lenne.


Most, hogy változott a világ, a férfiak és a nők is sok mindent elértek, igényeik megnövekedtek. Ez van.


Viszont most is vannak boldog házasságok, nemcsak jóképű és gazdag pasik és modell csajok között.

2015. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MolotovPunk ***** válasza:

Nagyjából az utolsó válaszoló írta le jól.

Sokat változott a világ.Megnőttek az igények mindkét oldalon.

2015. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:

Az viszont igaz,hogy egyre több a válás és megcsalás is.

Elég,ha melóhelyemen,vagy baráti körömben körül nézek.Sok az elvált,vagy megcsalt ember.

2015. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!