Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pua-k meg a nagy csajozo...

A pua-k meg a nagy csajozo haverjaim is azt tanitjak hogy legyek en is flegma a szep lanyokkal akik tetszenek, marmint peldaul ne irjak rájuk mert akkor kiéhezettnem tűnök ha érdeklődést mutatok de ha a lany is flegma akkor igy hogy lesz kapcsolat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te sem vagy több 14nél :D ha meg mégis, az elég szomorú
2015. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Azok a puás szerencsétlenek mind komplett hülyék. Pénzlehúzás az ilyen csírákról mint te.
2015. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de miért, ha érdeklődést mutatok, akkor tényleg elszáll magától a lány és amiről(akiről) tudja hogy könnyen megkaphatja már nem is kell neki
2015. márc. 24. 22:05
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

"Azok a puás szerencsétlenek mind komplett hülyék. Pénzlehúzás az ilyen csírákról mint te."


-->A valódi PUA nem hülyeség, hanem nagyon is működő dolog. Példának itt vagyok én. Régen oda sem mertem menni egy lányhoz, ma meg ott tartok, hogy nem egyet szedtem már fel nyilvános helyen, a PUA technikák segítségével. Erről tehát ennyit.


@Kérdező


Flegma lányokkal kapcsolatban a következő a helyet: Nem flegmának, hanem férfinak kell lenni. Szerintem valamit félreértettél, vagy azok a "PUA" haverjaid nem jól értettek meg valamit... A flegma lányok tudják magukról, hogy szépek, és hogy minden pasi a lábuk előtt hever, ezért egy PUA nem úgy fogja megközelíteni őket, hogy szép bókokkal halmozza el, mert az nem működik. Ha megközelíted őket, akkor először is határozottságot kell mutatni, mert ha látják rajtad, hogy zavarban vagy, akkor bekerülsz a LIB (Legyünk inkább barátok) kategóriába, mivel nem vagy domináns. Ők ugyanis olyan pasira vágynak, aki mellett nőnek érezhetik magukat (tapasztalatból tudom, mert barátnőm is nőnek érzi magát mellettem, amikor dominánsan viselkedemm), és meg tudja őket védeni. A velük való beszélgetéskor érdemes olyan témákat bevetni, amik érzelmek váltanak ki, - bár ezt minden nőnél így kell csinálni - nem pedig csak monoton (hol laksz, hány éves vagy stb...), kérdésekkel bombázni őket, illetve NEG-elni őket egy kicsit. A NEG-ről azonban szeretném elmondani, hogy NEM egy bunkó szöveg, hanem egy alig-alig észrevehető pimasz bók. Ez arra való, hogy a lány önbizalmát kicsit leljebb hozzjuk, ezáltal egyenlőként beszélhetünk vele. Amikor megvolt már a társalgás, és ismeritek egymást, akkor természetesen időnként ráírhatsz FB-n, de nem kell mindig! Hagyd, hogy néha ő írjon rád, mert ebből is azt szűröd le, hogy mennyire érdeklődik irántad. A lányok nem szeretik azokat a srácokat, akik kiskutyaként szaladnak utánuk. Ha minden oké, akkor ugyanis keresni fog.

2015. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Dehogynem kell. Ha kimutatod az érdeklődésed és vonzó módon teszed, abból lesz kapcsolat. Ha nyomulsz, abból tényleg nem. A puás baromságot meg felejtsd el. Már csak azért is, mert annak nem sok értelme van, ha a lánynak egy kitalált pasi fog megtetszeni, mert akkor örökké szerepet kell játszanod, hiszen nem te kellesz neki, hanem a flegma pasas.
2015. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

@22:22


Szeretnélek helyesbíteni:


A PUA-k nem szerepet játszanak, hanem magukba olvasztanak bizonyos jellemtulajdonságokat, és az a részükké válik. Amikor én például elkezdek hülyéskedni egy lánnyal, akit megsimerek, vagy a barátnőmmel, akkor nem színészkedem, hanem, hanem természetemből adódóan vagyok humoros. A legjobb visszaigazolás, hogy nem színéskedés történik az, amikor egy PUA életének más területén is megmutatkoznak ezek a jellemtulajdonságok. Ezt magam is tapasztaltam. Régen nagyon félénk voltam, a villamoson még azt sem mertem kérni, hogy jelezzenek, ma már csak mosolygok egykori magamon.

2015. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De ha nem irok ra a lanyra ő se ír sose
2015. márc. 24. 22:36
 8/17 anonim ***** válasza:

"De ha nem irok ra a lanyra ő se ír sose"


Akkor benne van a pakliban, hogy sajnos nem érdekled. Dumálj vele élőben, hívd el valahová! Ha jól érzi magát veled, igényelni fogja a társaságod valószínű, és keresni fog :-)

2015. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sok lany baratom van tehat jol megvagyok veluk de aki tetszik az nem vonzodik hozzam valamiert es rideg velem meg utalatos
2015. márc. 24. 23:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne higyjél a PUA-nak, egy csajnál csak akkor van esélyed ha tetszel neki, különben le leszel koptatva.
2015. márc. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!