Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek csak szivat?

Szerintetek csak szivat?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem beszélgetni egy csajjal egészen éjfélig. Egész jól alakultak a dolgok, sok mindent elmondott magáról és is neki, tehát ilyen alapdolgok, nem volt semmi szex téma vagy ilyesmi, még képet is küldött magáról. Én mondtam neki hogy "tetszik meg kezdem kedvelni ezeket ő is vissza írta nekem" Ma reggel megint beszéltem vele, de du. egyszer csak, azt mondta "jobbat érdemlek nála, fogjam fel hogy vége," Sőt holnapra Csütörtökre még találkozót is megbeszéltünk, amit le mondott, megkért hogy várjak ha szeretnék, mert 3 hete lett vége a kapcsolatának. De mondta hogy nyugodtan írjak neki szépeket, mert jól esik neki stb. Még annyit mondott hogy vele nagyon nehéz együtt lenni.


Az is lehet hogy nem szivat, csak nekem ez fura, hogy az egyik percről a másik teljesen magába fordul és teljesen elutasít.



2015. márc. 25. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az igen! Jó gyorsan történnek a dolgok. :O
2015. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam le mindent percről percre
2015. márc. 25. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Öntudatlanul játszik veled.

Neki nem pasi kell most, hanem egy tesztoszteront árasztó, lelki szemetesláda. Ezért mondta, hogy nem akar kapcsolatot, de írjál neki szépeket. Hagyd szépen békén. Majd ha eldöntötte mit akar, akkor írjon rád. Neked is van lelki világod, nem csak neki.

2015. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana tudni, hogy hány évesek vagytok.
2015. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!