Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavarna, ha a barátnőtök...

Zavarna, ha a barátnőtök "csak" pincérnő lenne?

Figyelt kérdés

Érettségim van, kijöttem külföldre, hogy majd itt diplomázok, addig, mire lesz elég pénzem sulira, dolgozom.

Mindigis ki akartam próbálni magam ebben a munkakörben, és most pedig imádom.

Ha valakivel beszélek, logikus, hogy nem tud róla, szeretnék egyetemre menni, nem látom értelmét azzal

kérkedni, ami még nincs. Csak annyit lát, most mit csinálok.

Emiatt sok embertől megkapom, hogy "Hát, nem vitted sokra." Meg "Egész életedben tányérokkal akarsz szaladgálni?" vagy "Olyan jó eszű lánynak tűnsz, és beéred ennyivel."

Miért nehéz elképzelni, hogy:

1, Ez is munka, és imádom csinálni

2, Nem mindenkinek tudják finanszírozni a szülei a kolit, egyetemet, utazást, van, akinek magától kell boldogulni


Tényleg lenézendő, ha valaki csak eddig jutott 21 évesen?


2015. márc. 25. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, az meg nagyon fontos, hogy szeresd, amit csinálsz. Én fordított helyzetben vagyok. Nekem van diplomám, de még nem dolgozok, mert most egy szakmát csinálok és nyelvsuliba is járok mellette. Mindig nagyon rossz tekinteteket kapok, amikor megtudják rólam, hogy még nem dolgozok. Már most eltudnék helyezkedni, például reptéren, mert ott nagyon kell az angol és szeretném is napi szinten használni, de sajna az iskolák miatt lehetetlen a változó munkabeosztáshoz igazodni. Ennyire lenézendő, aki tanul? 22/F
2015. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%

Egy ideig nem érdekelt, hogy kinek mi a foglalkozása, mert azt néztem, hogy legalább dolgozik.

Mivel megtapasztaltam, hogy általában a magyarok teljes mértékben lenézik a másikat (de leginkább a tisztelt nők a hapsikat), ezért én is váltottam.

Tehát a következő a véleményem:

"Hát, nem vitted sokra."

2015. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!