Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy szeressen belém egy fiú,...

Hogy szeressen belém egy fiú, akinek tetszem, de fél beismerni magának?

Figyelt kérdés

Ezt a vislekedéséből látom. Sokszor flörtölünk, szemezünk, sokszor meg csak kerül és bunkó.

17/L



2015. márc. 25. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Részletek?
2015. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez tok jo szoveg, h fel beismerni maganak,en is ezt nyomom, ha egy csajnak nem jon be a habtestem
2015. márc. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
azta milyen gondolatolvasóval állunk szenben :D
2015. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat 1 hónapig ugy vislekedett , h bejövök neki meg minden. Mikor mar komolyabbra fordult volna a dolog , majdnem lesmárolt , gyorsan lelépett . Azóta kerül , bunkó, nem köszönt.. Most ujra kezdett normális lenni, nagyon sokat néz ,néha beszélünk , de mar nem tudunk ugy mint régen , máshogy viszonyul hozzam. Nem akar nagyon velem barátkozni , de ha mas fiúkkal beszélek , mindig fülel és néz.
2015. márc. 26. 16:59
 5/5 anonim válasza:
17 évesen még én is úgy éreztem, hogy ez lehet ilyen bonyolult, és nem kizárt, hogy vannak kivételek is. De azóta megtanultam sokszor a saját bőrömön, hogy az, hogy valakinek tetszem e/szeret e/kellek e neki, rettentő egyszerű. Nem hiszem, hogy létezik olyan, hogy nem meri bevallani magának, a férfiak (bocsássák meg az általánosítást) nem így működnek. Tetszel neki, de nem azért nem lép, mert magának nem vallja be, hanem mert nem kellesz eléggé ahhoz, hogy tegyen bármit is. Jót tesz a flörtölés az önbizalmának és ennyi. Ha valaki akarni fog téged, nem kell majd kisakkozni a lépéseit és játszmákba keveredni.
2015. márc. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!