Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék csak barátkozni...

Hogy tudnék csak barátkozni srácokkal?

Figyelt kérdés

Úgy szeretném, ha vegyes baráti társaságom lenne fiúkkal és lányokkal, de sehogy sem tudom összehozni.

Túl közvetlen vagyok, hülyéskedős, mosolygós, és egy idő után mindenki többet szeretne. Próbáltam már párokkal is, de ott vagy a lány lett féltékeny, vagy a srác akart már túl közel kerülni hozzám.


Törődjek bele, hogy nem lesznek fiúbarátaim?


2015. márc. 26. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg lány barátom van, soha nem is akartunk többet ennél. Azt sajnos el kell fogadni, hogy ezt sokan nem hiszik el, így vagy megvetnek érte, vagy ahogy írtad is, féltékenykedni fognak, ettől függetlenül nem, nem lehetetlen, hogy lesz egy rendes fiú barátod.
2015. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne légy annyira közvetlen. Tartsd meg a távot. Ha egy fiú így is baráktozni akar veled, esélyes, hogy nem csak megdugni akar majd. MEg nem tudni elég részletet. Hogyan öltözködsz, mennyit mutatsz meg magadból, milyen témákról szeretsz beszélgetni. Pl. ha egy csaj nyíltan és fesztelenül beszél a szexről akkor szeretik azt hinni a srácok, hogy bizony ez jel és dugni akar, de legalább is nem veti meg a szexet és nem csinál belőle titkot, ergo érdemes próbálkozni. Sokrétű a dolog, de első körben légy kevésbé közvetlen.
2015. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Átlagosan öltözködöm, nincs kint semmim, de szép vagyok.

Nem szoktam a szexről beszélni, vannak néha kétértelmű megjegyzéseim, meg van humorom, de nem szoktam átlépni azt a bizonyos határt

2015. márc. 26. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy fura dolog.
2015. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az esetek 90%ban nem működik a női-férfi barátság, pedig én is szeretnék hölgy barátokat...Barnabás

Azt a 10%-ot meg nehéz megtalálni.

2015. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor működik, ha egy adott valaki sóvárog a másik iránt, és az sem utolsó, ha te is így teszel. Tehát mindketten szerettek valakit, aki belátható időn belül nem lesz/lesznek a tietek.
2015. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!