Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak a kedves, ertelmes...

Hol vannak a kedves, ertelmes lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol tudnek normális lányokkal ismerkedni? Mar annyira belefáradtam abba, hogy mindig olyan csajokra akarom akik vagy egy éjszakás kalandot akarnak vagy szimplán nincs náluk minden a legnagyobb rendben...mar annyira belefáradtam. Mondjatok meg ha tul nagy az elvárásom, legyen ertelmes, kedves es ne legyenek két ügyletei.

Szeretnek mar egy komoly es rendezett párkapcsolatot es egyszeruen nem találok olyan nőt akiert erdemes küzdeni, pedig szivesen megtennem ha lenne kiért.

Kerlek segitsetek vagy ha van az oldalon itt olyan lany aki szivesen megismerne én attol nem zarkozom el.

20\F



2015. márc. 27. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ne itt rinyalj hogy nem talalsz rendes csajt.. itt biztos nem fogsz!
2015. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én itt beszélgettem egy-két ilyen lánnyal, de vagy van valakijük, vagy távol laknak. Egyébként sajnos én is azzal küzdök, hogy bár nem nagyok az elvárásaim, alig lehet normális, értelmes, tisztességes lányt találni a világban.
2015. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad ennyire keresni a lehetőséget, mert akkor tuti nem jön össze. Hagyni kell a dolgokat a maguk útján menni, és ha jön a lehetőség, akkor megragadni.

Szerintem amúgy baráti kapcsolatokon keresztül a legcélszerűbb/legegyszerűbb ismerkedni. Össze kell hozni a baráti társaságokat (a viszed a régebbi barátaid, az új barátok is viszik a régebbieket). Egyetemen/fősulin is lehet próbálkozni.

2015. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hat szerintem meg pont hogy ertelmes fiut nehez ebbe a vilagba talalni. Aki normalis az tuti foglalt..

17/L

2015. máj. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Adom 👌

(Az előttem szóló)

2016. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!