Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért ciki udvarolni?

Lányok, miért ciki udvarolni?

Figyelt kérdés
nem vagyok öreg, huszas éveim elején állok. Viszont azt látom, ciki ha egy srác udvarol, monogám kapcsolatot akar, és nem kismillió igénytelen nővel b...ni, vagy nem a nagymenőt alakítja. Riasztó ha valaki őszintén (nem tapadósan) közeledik valakihez, nem trükközget és magát adja. Pedig nem igénytelen, vagy bunkó, normális, érdekes srác. Nem csak velem van így. Pedig szép lenne úgy ismerkedni, hogy nem kell attól görcsölni hogy egy részeges buliban megismert csávóra ugrik rá, miközben már ismerkedünk. Vagy legalább mondaná, hogy mással jár, vagy nem jövök be neki.... Nem hiszem el, hogy csak én vagyok rossz helyen, és a nők szeretik és nem élnek vissza ezzel.nem a nyálazós, csokivevős régies udvarlásra gondolok, hanem arra, hogy két ember nyit a másik felé, és mindketten türelmesen megismerik egymást úgy, hogy ugyanannyit tesznek bele a kialakuló kapcsolatba. Nem pedig ha jön valami jobb numera, eldobják szó nélkül a másikat, és eltűnnek. Lehet álomvilágban élek és ez nem létezik, túl sokat várok el.

2015. márc. 28. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ciki
2015. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez igaz, de nem minden lány ilyen
2015. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy ciki
2015. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nekem kifejezetten tetszene, szerintem aranyos. :) Abban viszont van igazság, hogy a lányok, többek között én is, igénylik és szeretik a jó szexet, bár én buliban akkor sem csinálnám soha.
2015. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ha egy nő azt mondja aranyos, az rossz:)

amúgy a jó szex miért ne lehetne azzal, akivel ismerkednek, akivel kialakulóban van valami? Vagy ezt nem értem. Nekem úgy jött ez most le, hogy akárkivel, aki le sem tojja őt, mert aki vonzódik hozzá leteszi havernak. Aztán ha más pasival nem alakul ki, ismét előhúzza... Ne haragudj ha félreértettem.

2015. márc. 28. 17:55
 6/6 anonim válasza:
Nem minden lánnyal van így. De sajnos sokan ilyenek..viszont nem szabad általánosítani! Ha eddig nem találkoztál ilyennel, akkor lehet túl hamar szoktál választani, nem tudhatom. Viszont azzal nem értek egyet, hogy ha egy nő azt mondja "aranyos", az rossz lenne. Furcsa ez az állítás, nem tudlak megérteni. Maximum arra követeztetnék, hogy te olyan nőre/lányra vágysz, aki nem használ ilyen kifejezéseket, ebből persze lehet következtetni a személyiségre.
2017. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!