Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy megszólítson?

Mit tegyek, hogy megszólítson?

Figyelt kérdés
Suliban (egyetem) többször szoktam látni egy fiút - teljesen ismeretlen, csak felfigyeltem rá valamiért. Utóbbi időben tényleg sokszor járunk ugyanarra, és észrevettem, hogy ő is néz, ésn utoljára mikor elment mellettem, még visszafordult és elmosolyodott. Ez egy kicsit "meglökött", nem képzelek semmit bele persze, csak azon gondolkodtam, lehetséges hogy ő is felfigyelt rám. Az lenne a kérdés tehát, hogy ha esetleg szándékában állna megszólítani, mivel bátoríthatnám? A "véletlenül mindig arra járok mint ő" beválhat, vagy mit szoktak ilyenkor tenni? :D Tudom, sokan azt írnátok hogy szólítsam meg én, de nem fogom (nem a szokásos indokból, "mert lány vagyok", megvan rá az okom, nem szeretném feszegetni). Bármi tippet szívesen fogadok :)
2015. márc. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, hogy segíthetsz-e neki valamiben. Aztán ha van nála valami megkérdezni, hogy mi az a dolog. Vagy azt is, hogy hol vagytok. Mert te elvesztél és el kéne kísérni. Hogy kitalálj.ilyen egyszeri.
2015. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget tőle valamiben,vagy mosolyogj rá kedvesen,ha legközelebb is összenéztek.Esetleg "véletlenül" a közelében vagy mindig. :D
2015. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából komolyan szeretném elkerulni, hogy nekem kelljen megtennem az első lépést :D

De pl. milyen segítséget kérhetnék, ami nem lenne szörnyen direkt? :D Nincs közös óránk vagy ilyesmi.

2015. márc. 29. 21:33
 4/6 A kérdező kommentje:

Vagy még, tegyük fel ha "véletlenül" ott lennék ahol ő, és mondjuk "véletlenül" teremtenék olyan helyzetet hogy ha szeretne, odajöhessen-milyen lenne ez a helyzet? Egyedül lennék az alap, de mit tegyek, csak álldogáljak a közelében vagy...? :D

Elnézést a hülye kérdésekért, nincs túl sok tapasztalatom...

2015. márc. 29. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Tőlem például kértek már segítséget,hogy merre van az egyik terem.Mondjuk abban valóban csak segítségkérés volt a cél,de attól még a látszatot fenntartva lehet ilyet is akár csinálni.

A helyzetteremtésre eszembe jutott egy régi trükk,ami akár jó is lehetne.Előtte elmész,és leejtesz egy zsepit,vagy valami hasonlót,és nyilván fel fogja venni,és visszaadja. :D Máris van lehetőség,a többi már csak kettőtökön múlik.

Vagy akár ha egyedül állsz mondjuk,csinálj úgy mintha várnál valakit,vagy csak nézd a többi embert szimplán, és közben néha pillants rá az adott illetőre is,akár egy mosollyal is megfűszerezve. :)

Vagy ha a barátnőiddel a közelében állsz,beszélgethetnétek róla,mármint az adott személyről és "véletlenül" meghallja,hogy mit beszéltek róla.Vagy szimplán a barátnőid közül valakit is odaküldhetsz hozzá.

2015. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) ezt az elejtést amúgy gondoltam én is csak megint arra gondoltam hogy túl direkt :D de ez mindenre lehet igaz,..szóval szerintem ha minden kötél szakad, ez lesz :D
2015. márc. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!