Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nőnek erős és határozot...

Ha egy nőnek erős és határozott egyénisége van, valóban elriasztja a férfiakat?

Figyelt kérdés
Ha teljesen feminin, épp csak nagyon határozott és gyakran kritikus (nem a férfival szemben)

2015. márc. 29. 22:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Én kompromisszumkész vagyok, azzal nincs probléma.


Nem is a határozatlanság jó szó arra, ami igazán zavar. Mert persze, általában nekem kell kitalálnom a programot, hogy mit, mikor és merre csináljunk, és azt is tudom, hogy ez azért van, mert azt szeretnék, ha én jól érezném magam. Ez egy udvarias gesztus, és értékelem, csak amikor nincs ötletem, vagy szeretném, ha ők találnának ki valamit, olyankor teljes a tanácstalanság. De mondom, nem ez a fő probléma. Inkább amikor támaszra vagy segítségre lenne szükségem (lelkire, vagy fizikaira - gondolok valaminek a megszerelésére) akkor mindig magamra vagyok hagyva, és csak tehetetlenül állnak. Vagy a véleményemmel. Ha beszélgetek, várok valamilyen reakciót (egyetértést vagy ellenvetést). De ilyenkor azt érzem, hogy félnek tőlem, mert túl határozottan mondom.


na, ez jó hosszú lett, bocs.

2015. márc. 29. 22:44
 12/21 anonim ***** válasza:
csak azokat, akikkel jobb is, hogy nem állsz össze.
2015. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11: Érdekes legalábbis az a része, hogy nem tudnak szerelni.
2015. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Elfogadnak vezető egyéniségnek. Ha határozott vagy valamiben, akkor minek ellenkezzenek? Ha valamiben támaszra lenne szükséged, akkor is úgy gondolják, te vagy olyan erős és határozott, hogy mindent lerendezel, megcsinálsz nélkülük is. Néha nem ártana, ha te is kimutatnád a gyengeségedet, és akkor ugrani fognak segíteni.
2015. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát pedig azért az nem igényel nagy határozottságot, hogy valaki eldöntse, hogy hova viszi a lányt randira. Én mindig megmondom, mert ugye ez a szokás, meg az otthonos terep is.


De akkor arra gondolok, hogy nem gondolok semmire. Valószínűleg kevés az infó így.

2015. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Én nem vagyok egy határozott típus, és mivel ezt tudom magamról, ezért meghagyom másokra a vezető pozíciót. De ez nem jelenti azt, hogy mindenben gondolkodás nélkül követem a másikat. Amennyiben nekem ellenvéleményem lenne valamiben, azt határozottan képviselem, és haladok azon az úton, amit úgy gondolom, nekem az megfelelőbb.
2015. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az erős, határozott jellemű nők engem taszítanak, semmiképpen sem illenénk össze. A kicsit határozatlan, kicsit pipogyáskodó, kicsit bátortalankodó lányok sokkal jobban bejönnek, ők azok, akik sokkal aranyosabbak, szerényebbek.
2015. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Látjátok, ebből is látszik, hogy más az ízlésünk. Én például a falnak megyek, ha valaki hezitál, aggodalmaskodik, döntésképtelen. Az ilyen nőimtől eddig mindig a falnak mentem. Nem azt várom el, hogy tizedmásodperces sebességgel hozzon helyes döntéseket, de aki már azon aggodalmaskodik, hogy eltéved egy olyan buszon, ahol konkrétan a végállomásánál kell leszállni és ott megállni, na az a halál.
2015. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

"Elegem van a határozatlan férfiakból, senkit sem akarok irányítani. De valahogy mindig határozatlanokat vonzok be, ezt hogy hozom össze?"


Az ellentétek vonzzák egymást. Egy határozott férfinek nem kell határozott nő, legalábbis ha van esze. Mert ha volt már ilyen nővel, tudja hogy ez nonstop veszekedéshez és hatalmi harchoz vezet, ezt jobb ha te is tudod. Ha az egyik fél túl határozott a másiknak be kell hódolnia valamennyire. Persze az 50-50 a legjobb de az csak a mesében van. Az nem műkődik h mindkettő irányítani akar. Ha határozott férfiakat akarsz, vegyél vissza, vagy fogadd el, hogy olyan férfiakkal vagy, akik hagyják h irányíts. Attól még lehet, hoy az élet más területén ők irányítanak, csak a párkapcslatban nem.

2015. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hé, hé, hé, én egyáltalán nem akarok irányítani, nőből vagyok, és úgy gondolom hogy egy párkapcsolaton belül vigye a férfi a prímet, azért férfi, a nő meg inkább alkalmazkodjon, azért nő.


Azokon a területeken, amik kívül esnek a párkapcsolaton (célok, elképzelések, hobbik, szórakozás) beszélek határozottságról, határozatlanságról, erős vagy gyámoltalan jellemről.

2015. márc. 31. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!