Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha lánnyal beszélgetek, vagy...

Ha lánnyal beszélgetek, vagy unalmas a beszélgetés, vagy pedig megnevettetem a lányt amiért viszont komolytalannak néz. Nincs arany középút?

Figyelt kérdés

Nem egyszer előfordult, hogy beszélgettem egy-egy lánnyal és két véglet volt. Az egyik, hogy eldumálgattunk unaloműzés szintjén, hogy kb inkább beszélt velem, minthogy unatkozzon, de nem azért, mert annyira jó volt velem beszélgetni. A másik véglet, hogy beszélgettünk és a lány(ok) szerint sokat nevettek, feldobtam a napjukat stb. Viszont mikor poént viszek a beszélgetésbe, komolytalannak néznek, mert tudom magamról, hogy elég idióta humorom van, ami véglis jó, de emiatt nem vagyok olyan, akire lehetséges társként néznek.

Mit tegyek, hogy ne nézzenek komolytalan idiótának, de jól el tudjunk dumálni, hogy esetleg több is legyen a dologból?


2015. márc. 30. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
változtass a humorodon (legyen geek humorod, most az a menő)
2015. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress a tiédhez hasonló humorú lányt
2015. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki megnevettet, még nem gondolom azt, hogy gyerekes. Sőt! Nálam elengedhetetlen, hogy a pasinak legyen humora:)
2015. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!