Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az osztályunkban van egy lány...

Az osztályunkban van egy lány aki tetszik és már nem szűz de van egy 20 éves barátja. Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
A suliban mögöttem ül egy paddal és amikor hátrafordulok néha néha egy kis ideig egymást szoktuk nézni.

2015. márc. 30. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hívd félte szünetben és mondd meg neki kerek-perec. A lányok szeretik ha te nyítsz feléjük ;)
2015. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Félre*
2015. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nyiss felé és mélyítsd a kapcsolatotokat, de ne ronts ajtóstól a házba, ahogy az első írja, a "foglalt" lányok elszipkázása komoly, türelmet igénylő művelet. :) Azt kell elérned, hogy bízzon benned és így "terlegetheted" óvatosan, mikor erre adott az alkalom. Az a cél, hogy ha meginog a kapcsolatuk, te juss eszébe először. Gyenge időszakban barátilag rá is tehetsz egy lapáttal. ;) Csináld meg a szerencsédet, ne a sült galambot várd!
2015. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Igen, igaz hogy nem kell "rá rontani" de ha csak szép lassan közelít felé akkor csak barátság lesz belőle. Éreztetni kell a lánnyal hogy te mit is szeretnél tőle :)
2015. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Talán nem egészen jól fejeztem ki amit mondani akartam, igen éreztetni kell vele. :)
2015. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Milyen gusztustalan féreg emberek vannak itt, sikerül mindig valami újjal meglepnetek, kedves válaszolók (/#2). :D


Egyébként én személy szerint ha egy ilyen kis nyáladzó, hátulról jövős, fúró féreg ezt próbálná eljátszani a barátnőmmel, amit a második válaszoló felvázolt, akkor ha az első erélyes felszólítás után sem takarodik el olyan messzire, hogy soha ne is halljunk róla többet, biztos hogy nem úszná meg ép fogsorral, vagy csontokkal.


-------------


Mit akarsz egy ilyen lánytól? Nem szűz, és van pasija. Felejtsd el, minél hamarabb, annál jobb.



19/F

2015. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mármint, a hármas válaszolóról beszéltem, pardon. :)
2015. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ebből te látnál valamit is? Csak ha már nincs veled. Azt is hozzáteszem, hogy mikor élőben kéne mutatni valamit a te korosztályod nagy része már nem is olyan nagy és erős fiú. ;)
2015. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Csak hogy én nem vagyok a korosztályom része, kedves barátom. ;)
2015. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt mondja. De majd rájössz te is, hogy úgy is a nő választ végül, egy férfinak ész is kell az erő mellé, nem nagyképű kijelentések, amikkel pofára lehet esni. Az egzisztenciáról meg ne is beszéljünk...
2015. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!