Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor regisztrálok a Twoo-ra...

Amikor regisztrálok a Twoo-ra azt láthatják az ismerőseim is, vagy csak az a csoport, akit a keresési feltételekben beállítottam?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a Twoo-ra de nem merek feltölteni profilképet magamról, mert attól tartok, hogy megtalálnak a munkatársaim vagy a környezetemből bárki és esetleg emiatt kellemetlen helyzetbe kerülök. Bár nem adtam meg, hogy milyen szexuális beállítottságú vagyok de azért én nem merek kockáztatni. Mit gondoltok? Csak azok látnának akik megfelelnek az általam kiválasztott kritériumnak, vagy bárki aki hasonlót keres mint én? Férfi is? Nő is? Hogyan működik ez? Nem szeretném ha valaki megtalálna és kérdőre vonna, hogy miért férfiakat keresek. Köszönöm a választ minden hozzászólónak.

2015. márc. 30. 19:31
 1/1 anonim válasza:
Szerintem bárki láthat. Talán a legjobb a face társkereső, ott alapból nem láthatnak az ismerősök, plussz be tudod állítani hogy az ismerősök ismerősei se lássanak.
2023. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!