Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki ismerkedne néger fiúval és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 23:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%

Áááá.....


Már fekák is párt keresnek.....


Hot ziher kérdező.

Te is biztos olyan vagy akinek az anya magyar az apja meg feka.


És azt hiszed h egy magyar (vagy európai,ázsia vagy netán közel-keleti) p***ák buknak a magad fajtára.


Felvilágositalak!

Nem így van!


(Gondolom ez új dolog neked! )


Ui: Ja és igen, én NEM vagyok rasszista!

2015. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
hova valosi vagy?
2015. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Van igazság amit leírt az előző. Idejönnek és azt hiszik, hogy a whitey-k női mind meg vannak veszne értük, ebből születnek a nemierőszakok, késelések. Sok skandináv nő járt pórul velük, nem azt kapták, amit reméltek az egzotikumjaiktól, némelyik már nem tudja ezt megosztani a nagyvilággal. Hisz hogy lehetséges, hogy egy cracker nője ellentmond egy feketének. Bizony bizony a négermánia, már lecsöngött északon, de nem kell aggódni a nagyságos magyar nők között bőven akad még szabad példány.
2015. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
34%

Jujj! Milyen zenéket hallgatsz?

A tobbi rasszista, hungarista meg fogja be a szajat!!!! Komolyan itt tartunk még hogy bőrszin alapjan itelunk meg valakit?

Na Béke ja és No Racism!!!! :)

2015. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%

Csajok! Jó ötletnek tűnik szerecsennel villogni, de inkább maradjon meg laza kapcsolatként, hogy ne járj pórul mint én vagy a vegyes házasságban élő nők többsége.


Nekem sikerült, de utólag életem legnagyobb hibája volt. Előtte több szerecsennel is jártam, de pár nap vagy hét után mindről kiderült, hogy linkek vagy csak a papírok miatt kellenék. Nem úgy A. aki amerikai és az orvosira járt akkor a városunkban. A szüleim és a barátnőm mindenhogy próbáltak lebeszélni. Bevallom, akkor jól esett, hogy ellenkezhettem illetve különlegesnek érezhettem magam a párom miatt. Néhány hét alatt megszédített, úton volt a baba és az esküvőre készültünk. A papírok beadásnál derült ki, hogy igazából nigériai, de olyan sztorit talált ki, hogy hittem neki. Az esküvő után voltunk és a nyolcadik hónapban jártam, amikor beütött a krach. A Szigeten ahol állítólag tolmácsolni volt, elkapták a rendőrök, hogy drogot árult. Ráadásul vele volt egy magyar csaj is, akit a jegyzőkönyv mennyasszonyaként említett. A beszélőn ezt is kimagyarázta és én hittem neki.

A szüleim milliókat költöttek ügyvédre, akik fél év alatt elérték, hogy A. szabadlábra kerüljön. A szabadulás napján nagy volt az öröm, boldogság. Imádta a kislányát éreztem, hogy ennél jobb apát nem is kívánhattam neki. Másnap, amíg a dokinál voltunk E-vel, A összepakolt és lelépett, elvitte a lakásból az értékesebb cuccaimat is. Nem értem utol sehol. 1 év múlva a szüleim nyomozója akadt a nyomára Franciaországban. Már tagadta a gyereket, azt mondta nem tőle van és hagyjam békén. A teszttől illetve attól, hogy visszajöjjön Magyarországra, elzárkózott. A válásba akkor egyezik bele, ha adok neki 40.000 eurót, a szüleimtől kapott lakás árát. Ügyvédre bíztuk, de megint eltűnt. Gyerektartást sem fizetett soha. 4 év alatt mondták ki a válást, rengeteg költséggel és utánajárással, de azóta is bujdos valahol, a közös szerecsen ismerőseink letagadják.

Az anyagiak nem fájnak annyira, mert a szüleim mindenben támogatnak. Az idő begyógyítja a sebeket és megszerették E-t, aki szép színes. A legrosszabb, hogy olyan meggyőző volt, hogy nem lehetett nem hinni neki. Azóta bizalmatlan vagyok a férfiakkal. És lehetetlen olyan komoly párt találni, aki elfogadná E-t. Igazából mindenki rasszista Magyarországon és Európában. Nem mondják a szemedbe, de megvetnek a félvér gyermeked miatt.

2015. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
32%

14-es


11-es vagyok.


Ki mondta azt h én rasszista és hungarista vagyok????

Én se vagyok teljesen magyar (török is van bennem meg stb......)

Szóval?

Én csak a véleményemet az az AZ IGAZSÁGOT ÍRTAM LE!

2015. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
a kerdezo azt kerdezi van e olyan lany aki ismerkedne neger fiuval nem azt hogy mi a velemenyetek a negerekrol!!
2015. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
22%
Az ilyen emberek saját magukat minősítik,én már meg sem lepődtem nagyon.Sajnos tele van az ország ostoba,szánalmas alakokkal.Az azért elborzaszt,hogy mennyi rosszindulat van az emberekben.Soha nem ítéltem meg senkit származása alapján,ezután sem fogok.A bunkó is csak azt tudom javasolni,hogy előbb ismerjen meg valakit,aztán értékelje a tulajdonságait,de akkor se etnikai hovatartozás alapján.
2015. ápr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

17-esnek: 10 év távlatában azt mondom, hogy bárcsak lett volna akkor valaki, aki akkor figyelmeztet a vegyes kapcsolatok valódi árnyoldalaira.

Lehet papolni rasszizmusról meg egyenlőségről, de sajnos a szerecsenek értékrendje nagyon eltér a miénktől. Kalandnak jók, de olyan apa, aki ott áll melletted a bajban és akire felnézhet a gyermek a legritkább esetekben válik belőlük.

2015. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatom a 18-asnak ment.
2015. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!