Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak, valaki beszélge...

Fiúk, férfiak, valaki beszélgetni egy érett, komoly gondolkodású 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom, fogok kapni negatívumot, mint például, fiatal vagyok, menjek már aludni, kész van-e a matekházi, csak én tartom magamat annak, stb...

Na, de ha valaki szeretne beszélgetni, és nem avval jön 2 üzenet után, hogy a számba ajánlja a hímtagját, akkor írjatok privátot. A korhatárt nem szabom meg, akinek van kedve, és önmagát is elég komolynak tartja egy értelmes beszélgetéshez, az írhat.



2015. márc. 31. 20:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves 1, igen az avval is helyes, és köszönöm a kedves válaszolónak, hogy megvédett!

Az az igazság, hogy tényleg 14 éves vagyok, na de nem muszáj se elhinni, se írni.

Rengetegen írtak, fiatalabbak, idősebbek, volt, aki pár levél után eltűnt, több emberrel azóta is hosszasabban beszélek.


Bárki írhat még nyugodtan!


És megértem, hogy vannak emberek, akik úgy gondolják, hogy fiatal vagyok hozzájuk, na de tényleg nem kötelező írni.

2015. márc. 31. 21:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Helyes, vagy helytelen; a műveletlen suttyókon kívül mástól mégsem hallom.
2015. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bókot 12-es! (Jajj, nyugi, tudom, hogy nem az, nehogy azt hidd, hogy ennyire műveletlen suttyó vagyok.)
2015. márc. 31. 22:03
 14/15 anonim válasza:
privátba beszélgetnénk ha akarsz
2015. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
15/f ha szeretnél írhatsz ;)
2015. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!