Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon bejön egy srác a suliból, de egyébként soha nem járnék vele, mert totál különbözünk?

Figyelt kérdés

Szokott bámulni, meg el is vörösödik időnként..


20/L


2015. márc. 31. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban!
2015. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit, ne járj vele. :D

Én is hasonló cipőben vagyok, az első szerelmem olyasvalaki, akivel még akkor sem passzolnánk soha, ha akarnék egyáltalán barátnőt. Úgy állok hozzá, hogy szerencsém van, mert majdnem minden nap láthatom és viszonylag jóban vagyunk. Élvezem magát az érzést, hogy olyasvalaki közelében vagyok, aki ennyire felvillanyoz, miközben tudom, hogy kb. egy téma sincs, amiről húsz percnél tovább tudnék vele beszélgetni. Ez van, a szerelem vak, de jó a humora :)

2015. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy ismerd meg, mert abból amit mutat esetleg, nem sokat szűrhetsz le. Beszélgess vele. Miért baj az, ha különböztök? "Két dudás egy csárdában...", szól a mondás. Ha megismerted és nem tetszik amit megtudsz, még mindig mondhatod, hogy "sosem járnék vele".
2015. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!