Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Társkereső oldalak átverések?

Madara89 kérdése:

A Társkereső oldalak átverések?

Figyelt kérdés

Ezt azért írom mert van jó néhány furcsaság amit észrevettem ezekkel az oldalakkal kapcsolatban amiről tudok nyilatkozni az a twoo Badoo cupydo csajok és pasik

a következőket vettem észre amiket kaptok válaszok ezeken az oldalakon robot üzenetek (twoo badoo)úgy buktak le hogy írtam kb 10 nőnek egymás után szia szia szia ennyit így tovább.Érdekes módon nem volt fent egyik sem de nem ez a lényeg hanem hogy másnap amikor megnéztem hogy ki írt vissza nekem ezt látom írtam 10:20kor az elsőnek másodiknak 10:21 harmadik 10:22 így tovább és a válaszokat is így kaptam meg másnapra tőlük egymás után 1 perc különbségekkel.Van egy számítógép ami begenerálja amikor köszönsz valakinek chatbe hogy szia a gép felismeri és pörgeti mint a szerencse gép a lehetséges válaszokat hali szia halihó stb... és kidob neked valamit nem találjátok különösnek hogy aki ismeri ezeket az oldalakat álltalában a sziától nem szokott tovább jutni?nekem már 2 éve van de még soha nem jutottam tovább, kivéve egy alkalommal pedig nem nézek ki annyira rosszul azt mondják.Figyeljetek oda és ne fizessetek semmit ezekre az oldalakra mert csak lehúzás az egész.Másik nagy kedvenc cupydo meg a hasonló oldalak ahol ugyan nagy néha kapsz egy mondatot de nem azzal az emberrel beszélgetsz akivel szeretnél az ilyen csalók felvesznek néhány vénasszonyt beültetik őket a számítógép elé oszt had nyomkodják meg cseteljenek nekik ezért fizetnek hogy veletek kibass.zanak itt se fizessetek semmit sem.Csajok és pasik hűha itt sem lehet csinálni semmit ha csak nem fizetsz nem gyanus ez egy kicsit?már megvan 1 éve de soha nem történt nekem még ott semmi ráírtam kb 150 nőre de soha nem akptam még egy sziát sem visszonzáskép abba is belegondoltatok hogy ti azt látjátok hogy ki vip mivel csillag van nála a kis képben de ha lapozod az oldalakat több száz emebr van online egy időben de abból szinte senki nem vip akkor mindek vannak fent ha nem tudnak semmit csinálni? és nem is írnak vissza senkinek aki rájuk ír mert ilyen nincs hogy több száz nőböl egy ne írjon vissza ugyebár.Iooo azt hiszem ez egy újabb oldal gyanus ez is itt viszont az üzenetet nem tudod elolvasni ha valaki ír neked mit tudsz tenni prémium kell hogy legyél mert kitudja ki írt ugye? megteszed mivel nagyon kíváncsi vagy rá milyen jó nő írhatott neked.Bevallom itt még nem fizettem egy krajcárt sem de üzeneteim már vannak de nem hiszek benne.Párom randivonal hónapokig fizettem olyan kihalt ez az oldal mintha a marson járkálnék és ordibálnék hogy kéne egy csaj de ugyebár senki nem halja.Itt is ez a helyzet 95% a tagoknak már nem aktív nem tudsz semmit csinálni.Kedvesem páratlan haha itt is van regim hol ne lenne itt is ez a helyzet mint az előbb kihalt + még kevesebben is vannak az előző kettőhöz képest célt is sem fogsz érni megigérem neked.Elitárs A top1 mint mondják azt hiszem csakhát fizess itt is ugye nem próbáltam de rengeteg rossz vélemyét halottam erről az oldalról.Van még egy utolsó a híres love.hu itt egy valami az észrevételem talán van néhány profil ami valódi és aktív de a női profilok között sok a csaló nagyon.Valaki csak szórakozásból baszogat másokat mert unatkozik 2x vettem észre eddig hogy nem egy nővel beszéltem hanem egy csávóval aki jól szórakozott miközben az ember töri magát.Összegzés nem éri meg fizetni egyikért sem hidd el nem leszel előrébb egy centit sem nem azt mondom hogy nincsenek valódi profilok a társkeresők között bizonyára akadnak köztük de egy valamire nagyon figyelj ha túl csinos a nő 90% hogy átbas.zás ha csinos 100% hogy nagyképű r.i.banc ki vagyok mivagyok megkapok mindent jobbat érdemlek mint ez a nyomi gyerek,ilyenkor egy sziát sem fogsz kapni ne is csodálkozz hagyd a pi.csába írd meg neki r.i.b.a.n.c oszt kész.Álltalában és nagy valószínűséggel állíthatom hogy a csufibb csajok sokkal odaadóbbak lelkisebbek normálisabbak a ducik a véknyak,Utána jön a normás kinézet itt még van esélyed mert őket is meglehet fogni egy jó szöveggel vagy egy dögös profil képpel.10-es skálán 1-4 csufi 75% siker arány 5-7 normál 25-30% 8-10 0.001% kezdetben a fullosokra hajtottam csak 8-10-ig de nem jók mert nagyon rossz személyiségük van az ilyeneknek.Sokat tapasztaltam és szerintem a legjobb választás egy szép értelmes 7-es remélem egyszer össze is jön valahol.


2015. ápr. 2. 03:18
 1/2 szántóvető válasza:
hát ez marha jó írás lett,el is mentettem magamnak.egyedül az elittársat próbáltam kíváncsiságból de már az első napon töröltek.valami 170 kérdéses tesztet kell kitölteni(elismerésem annak aki ennyit hajlandó baxakodni vele)robot módjára jelölgettem a legkönnyebben elérhető pöttyöket.nagy keservesen beregiztem.hát választék az nincs,random dobott a gép kb 10 nőt szerte a megyéből,de az mind öreg volt ráadásul semmi fénykép.szerencsére még aznap töröltek a rendszerből amiért igazán hálás vagyok,szívességet tettek vele.
2015. ápr. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
így megy ez sajnos. egyetlen módon lehetne csak összehozni egy jó társkereső oldalt mégpedig,ha néhány ember aki ért a programozáshoz összehozna egy jó oldalt ami teljes mértékben ingyenes lesz semmi átverés vagy buktató.ezt az oldalt linkekben szétküldenénk mindenfele,megosztanánk mindenhol és tadam kész is lenne egy üzengetős oldalt szerintem nem nagy cucc csinálni aki ért is hozzá.Kitudja talán ezt valaki olvassa majd és megvalósítja egyszer.
2015. ápr. 2. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!