Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit szólnátok ahhoz...

Lányok! Mit szólnátok ahhoz hogyha egy fiú megkeresne azzal, hogy 3,5 éve szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Egyszer elmentél vele anno ebédelni, de nem alakult semmi több. Azóta már a lány túl van két hosszú párkapcsolaton (épp most lett vége). Fiú párkapcsolatban van. kor:22f/22l
2015. ápr. 2. 20:42
 1/8 piriiiii ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem vagyok 22 éves...
2015. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Durva lenne, eleve nem lenne nagyon szimpatikus az a srác, aki rögtön lecsap egy lányra( gondolom, te nem "rögtön lecsapnál", de ő ezt nem tudja), miközben barátnője van... Nem szeretnék gonosz lenni, vagy valami ilyesmi, de nem, visszautasítanám...

Bocsi, de szerintem ezt halaszd későbbre még (ha te vagy a fiú/férfi)

2015. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kis fantáziával, talán bele tudod élni magad egy 22 éves lány szerepébe... Ha nem, akkor ez a kérdés nem neked szólt.

1,5 éve beszélgettünk, miután az első kapcsolatának vége lett. De amikor elhívtam már azt írta, hogy inkább az új barátjával van.

2015. ápr. 2. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha párkapcsolatban vagy most, akkor mégis mit akarsz? Engem eléggé taszítana, hogy úgy vagy együtt valakivel, hogy a háta mögött nekem vallasz szerelmet.
2015. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiii ***** válasza:

Én csupán szerettem volna érzékeltetni, hogy ha már kérdést írsz ki, fogalmazd is meg. :)

Amúgy meg mit szólnék? Jesszusom, ez semmi mástól nem függ, csak a fiútól. Azt hittem, ez egyértelmű. Van, akinek élből azt mondanám, hogy sajnálom, esélytelen, van, akinek azt mondanám, hogy húha, de tök jó, vagy hogy kell egy kis idő ehhez...

2015. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2.:

Hát jah... Azért szeretnék sietni, mert félek, hogy valaki más csap le rá... 1,5éve szakított az előző barátjával, akkor azt a választ kaptam, hogy hanyagoljuk, mert leginkább az újdonsült barátjával van. Ha a rögtön lecsapás alatt arra gondolsz, hogy az ágyba cipelném, akkor nem ez a fő motivációm. Bár tuti, hogy nem rúgnám ki az ágyamból:D

Meg úgy érzem, miután egy lány szakított utána közvetlen könnyebben nyílik meg. Erről nem akarok lemaradni.

pl.: [link]

2015. ápr. 3. 06:36
 7/8 A kérdező kommentje:

4.:

Hogyha az, akit az igazinak érzek kapcsolatban van, akkor én már ne is legyek? Várjak éveket, hátha egyszer igent mond? Kösz nem:)

2015. ápr. 3. 06:45
 8/8 A kérdező kommentje:

piriiiii:

Tapasztalatom szerint azt szeretitek akiért küzdeni kell. Mégis arra vágytok, hogy szeressenek titeket. Ezért kérdeztem, hogy mit szólnátok, hha ezzel így szembesülnétek.

Ide egy fondorlatos terv kell:)

2015. ápr. 3. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!